آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۹
کد خبر: 103454
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
نائب رئیس مجمع جهانی اهل‌بیت(ع):

اهانت به قرآن کریم، بیانگر انحطاط اخلاقی و سیاسی حاکمیت‌های غربی است

امام‌جمعه اراک گفت: اهانت به قرآن کریم، اهانت به همه کتب آسمانی و همه انبیاء و ارزش‌های والای الهی است و این اقدام زشت و جنایت‌کارانه بیانگر انحطاط اخلاقی و سیاسی حاکمیت‌های غربی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ضمن محکوم کردن توهین به ساحت مقدس قرآن کریم در سوئد گفت: جهل، سلطه جهانی و فشار مستکبران و شست‌وشوی ذهنی افراد با هزاران ابزار سایبری و سوءاستفاده از زمینه‌های احساس و عواطف باعث شد تا یک‌بار دیگر برخی از افراطیون استکهلم سوئد مقابل کنسولگری ترکیه اقدام به اهانت به قرآن کریم نمایند که خشم و نفرت مسلمانان، پیروان ادیان مختلف و ملت متدین ایران اسلامی را به دنبال داشته است.

دری نجف‌آبادی اظهار کرد: اهانت به قرآن کریم، اهانت به همه کتب آسمانی و همه انبیاء و ارزش‌های والای الهی است و این اقدام زشت و جنایت‌کارانه بیانگر انحطاط اخلاقی و سیاسی حاکمیت‌های غربی است.

وی ادامه داد: در زمانه­‌ای که انسان معاصر سرگشته به دنبال معنویت می‌گردد و توجه به مبدأ هستی و رسولان الهی و کتب آسمانی بیش‌ازپیش موردتوجه آحاد مردم جهان است، این اقدام نابخردانه بی‌احترامی به‌تمامی خداپرستان و آزادگان جهان به‌ویژه مسلمانان و ساحت علم و کتاب مقدس و ترویج جهالت، نفرت پراکنی و خشونت‌های اجتماعی است.

امام‌جمعه اراک بیان کرد: این نوع شرارت‌ها توهین شدید به امت اسلامی در سراسر جهان است و به‌هیچ‌وجه قابل‌تحمل نیست و از مراجع دینی و نهادهای اسلامی انتظار می‌رود که این جنایت بزرگ را محکوم و برای یک اجماع عمومی جهانی تلاش کنند که از تکرار چنین جنایاتی جلوگیری شود.

 نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: بر اساس میثاق حقوق بین‌الملل هرگونه تبلیغ جنگ و ترغیب تنفر و کینه که باعث تبعیض یا اعلام مخاصمه و زور باشد، ممنوع است. بر اساس قوانین بین‌المللی، کشورها ملزم هستند از هرگونه تبلیغ جنگ یا تنفر که محرک خشونت نژادی، دینی، قومی و ملی شود، پرهیز کنند.

وی خاطرنشان کرد: لازم است تمامی مسلمانان جهان با وحدت عمل در سایه تعالیم روح‌بخش قرآن و اعتقاد به مبانی و ارکان ارزشمند اسلام با نقشه‌های استکبار مبارزه کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار