آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۹
کد خبر: 103450
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵

پالایش محتوای غیراخلاقی با هوش مصنوعی صورت می‌گیرد

مدیر محتوای روبیکا گفت: روزانه 500 میلیون پیام در روبیکا داریم و بررسی این میزان محتوا با نیروی انسانی اصلا قابل اجرا نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، برخی از کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه در این سامانه از نوع برخی از محتواهایی که در روبیکا عرضه شده گلایه دارند و آنها را غیراخلاقی می خوانند.

خبرنگار فارس این موضوع را با مدیران روبیکا مطرح کرد.

کاشانی مدیر محتوای روبیکا در گفت وگو با خبرنگار فارس در این باره، گفت: با توجه به اینکه روزانه 500 میلیون پیام داریم اصلا این امر قابل اجرا نیست که بخواهیم با نیروی انسانی این موضوعات را بررسی کنیم.

وی ادامه داد: بنابراین سیستم هوش مصنوعی در کار است و تمرکز اصلی هوش مصنوعی روی فیلم های غیراخلاقی است. تقریبا حدود 8000 فایل غیراخلاقی در 24 ساعت در بسترهای عمومی از جمله کانال ها و گروه های عمومی شناسایی و تقریبا یک تا دو دقیقه پس از انتشار حذف می شود.

کاشانی گفت: یک سری قوانین برای فعالیت در فضای مجازی کشور وجود دارد که ما هم سعی می کنیم به این قوانین پایبند باشیم. قوانین در یک سری حوزه ها نوشته شده و در یک سری از حوزه های دیگر متاسفانه قوانینی نداریم و چارت و رول کلی مشخص نیست. وقتی مشخص نیست رویه سلیقه ای می شود. 

مدیر محتوای روبیکا اضافه کرد: در بخش هایی که قانون رسمی کشور وجود دارد به آن قوانین پایبند هستیم و در خود اپلیکیشن هم قوانین را گذاشته ایم و قوانین هم عجیب و غریب نیست که خودمان وضع کرده باشیم و قوانین کشور است. 

وی تصریح کرد: تقاضا کرده ایم که از دوستانی که مسوول این موضوع هستند سندی تهیه کنند.

پایان پیام/

captcha
آخرین اخبار