آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۲
کد خبر: 103439
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

محور برنامه‌های ایام الله دهه فجر جهاد تبیین است

rnrnرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مهمترین محور برنامه‌های ایام الله دهه فجر جهاد تبیین با رویکرد دستاوردهای عظیم انقلاب در بخش های مختلف است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام هادی خلیلی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی امروز در نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر استان مرکزی گفت: شعار محوری چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران استوار، ۴۴ سال افتخار است و کلیه برنامه‌ها با این رویکرد برگزار خواهند شد.

وی افزود: یکی از مهمترین نیازهای امروز کشور برای نسل جوان که از مطالبات مقام معظم رهبری است جهاد تبیین و بیان دستاوردهای عظیم انقلاب در این راستا است و ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای تحقق این مهم است.

خلیلی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی کمیته‌های تخصصی دهه فجر استان برای تحقق جهاد تبیین گفت: تمامی کمیته‌های ستاد دهه مبارک فجر استان باید نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند و در راستای تحقق آن گام بردارند.

وی افزود: چالش‌هایی که در اغتشاشات اخیر، نوجوانان و جوانان با آن مواجه شدند به واسطه عدم تببین و عدم اطلاع آنها از موضوعات اجتماعی و سیاسی بود که دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است تا دستاوردها و شبهات انقلاب را تبیین شود و لذا رسالت مهمی بر گردن همه ما وجود دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه برگزاری ۳۰ برنامه شاخص همزمان با دهه مبارک فجر امسال در نقاط مختلف استان برنامه‌ریزی شده، گفت: دیگر برنامه‌ها باید به عنوان زیرمجموعه این برنامه‌های شاخص برگزار شود و  در سال گذشته بیش از ۱۰ هزار برنامه اجرا شد و امسال نیز در نظر داریم تا برنامه‌هایی بیش از سال گذشته البته با محتوای اثرگذارتر برگزار کنیم.

وی با تشریح برنامه‌های مهم در ایام الله دهه فجر بیان کرد: برگزاری ۱۰ جشن پیروزی انقلاب اسلامی در۱۰ روستا همزمان همزمان با دهه مبارک فجر هدفگذاری شده که کمیته‌های ستاد باید تمام تلاش خود را در جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در برگزاری این جشن‌ها بکار بگیرند.

خلیلی افزود: برنامه‌های دهه مبارک فجر استان مرکزی روز۱۲ بهمن از گلباران بیت امام(ره) در خمین و گلباران حجره طلبگی ایشان در اراک آغاز می‌شود.

وی با اشاره به نامگذاری روزهای مختلف ایام الله دهه فجر بیان کرد:۱۲ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ امام خمینی(ره)، ولایت و رهبری، ۱۳ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ شهیدان و ایثارگران، ۱۴ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ حوزه و دانشگاه، جهاد علمی، ۱۵ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ ادیان الهی، سیره نبوی و علوی، ۱۶ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ کارگران، اصناف، صنعتگران، تولید دانش بنیان و ۱۷ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ زنان و خانواده، تربیت نسل انقلابی نامگذاری شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: ۱۸ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ هنرمندان، ورزشکاران، تبیین حقایق، ۱۹ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ نیروهای مسلح، اقتدار و امنیت، ۲۰ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ نسل جدید، امید و شادابی، ۲۱ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ نماز، انتظار، عدالت گستری و ۲۲ بهمن با عنوان انقلاب اسلامی؛ جشن حضور، ایران یکپارچه نامگذاری شده است.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار