آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۲
کد خبر: 103433
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳

بودجه ۱۴۰۲ را بهتر از این نمی‌شد نوشت/ هر کسی جای دولت بود همین بودجه را تقدیم مجلس می کرد

نماینده مجلس گفت: بودجه ۱۴۰۲ را بهتر از این نمی شد نوشت، با توجه به مسائل و درآمدهایی که کشور دارد هر کسی جای دولت بود همین بودجه را تقدیم مجلس می کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه بودجه ۱۴۰۲ را بهتر از این نمی شد نوشت، گفت: با توجه به مسایل و درآمدهایی که کشور دارد هر کسی جای دولت بود همین بودجه را تعیین و تقدیم مجلس می کرد.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادامه افزود: باید به اندازه منابع، مصارف را در نظر گرفت تا از تراز عملیاتی شدن خیلی فاصله زیاد نداشته باشد.

وی با اشاره با اینکه در حوزه حقوق و دستمزد اقدام جدی صورت نگرفته است، اظهار داشت: با توجه به شرایط تورمی که در جامعه است باید نسبت به حقوق کارگران و کارمندان توجه ویژه تری صورت می گرفت. همچنین در حوزه بازنشستگان توجه زیادی صورت نگرفته است که ما علاقمند بودیم که با توجه به تورم افزایش چشمگیری پیدا می کرد.

آصفری بیان کرد:‌ باید نسبت به فراریان مالیاتی برای محقق شدن تمام بودجه اقدام جدی صورت گیرد. همچنین هزینه های شفافیت در بعضی از حوزه ها متاسفانه وجود ندارد که امیدواریم رفع شود.

 نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در کل  بودجه ۱۴۰۲ ایرادات و حسن هایی دارد که حسن های آن به ایرادات آن برتری دارد.

گفتنی است؛ در جلسه علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش کمیسیون‌های برنامه و بودجه و تلفیق بودجه سال ۱۴۰۲، رئیس جمهور به دفاع از کلیات لایحه ۱۴۰۲ بودجه پرداخت و در ادامه مخالفان و موافقان کلیات لایحه بودجه به طرح دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و در نهایت کلیات این لایحه با ۱۶۹ رای موافق، ۵۴ رای مخالف و ۷ رای ممتنع، از مجموع ۲۳۵ نماینده حاضر در صحن به تصویب رسید.

دانا

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار