آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۱
کد خبر: 103419
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛

تداوم کاهش کیفیت هوا در استان مرکزی تا روز سه‌شنبه

هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی‌ها حاکی از شرایط کنونی سکون نسبی جو تا روز سه‌شنبه است که موجب تداوم کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای همه گروه‌ها در شهر اراک می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی‌ها حاکی از شرایط کنونی سکون نسبی جو تا روز سه‌شنبه است که موجب تداوم کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای همه گروه‌ها در شهر اراک می‌شود.

از روز چهارشنبه هرچند از میزان پایداری هوا تا حدی کاسته خواهد شد، ولی به دلیل تداوم سکون نسبی جو پتانسیل انباشت آلاینده‌ها با شدت کمتر تا پایان هفته تداوم خواهد یافت.

 ازنظر دمایی بررسی‌ها حاکی از تداوم سرمای هوا طی روزهای آتی تا پایان هفته است.

به دلیل سرمای هوا و وجود رطوبت کافی در جو پدیده مه در مناطق مستعد به‌ویژه مناطق هم‌جوار تالاب میقان و برخی مناطق نوار غرب استان موجب کاهش دید طی روزهای آتی خواهد شد.

از امروز تا پایان هفته در برخی از ساعات بر میزان پوشش ابر در آسمان استان افزوده خواهد شد، اما انتظار بارش قابل‌ملاحظه‌ای پیش‌بینی نمی‌شود.

هرچند احتمال برخی بارش‌های بسیار خفیف و پراکنده در برخی مناطق به‌ویژه در ارتفاعات شرق استان دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار