آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۴
کد خبر: 103418
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶
یادداشت|

سپاهِ عشق

اقدام حقیرانه و مذبوحانه‌ی غرب وحشی درباره‌ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از بغض دیرینه و حقد و کینه‌ی همیشگی نظام سلطه نسبت به انقلاب اسلامی دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سپاه پاسداران هنگامی تولّد یافت که انقلاب اسلامی با انواع توطئه‌ها و شرارت‌های داخلی گروهک‌ها که از طرف ابرقدرت‌های شرق و غرب هدایت می‌شدند، روبرو بود. از این رو مقابله جدّی با آن ضرورت داشت و این امر مهم به عهده سپاه پاسداران گذاشته شد. سپاه پاسداران به تناسب ضرورت، در زمینه‌های انتظامی و امنیتی که در فرموده‌های امام امّت به آنها اشاره شده است فعالیت کرد و نقش بسیار مهم و همه جانبه‌ای ایفا نمود.

این نقش‌آفرینی سپاه توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی را خنثی و هجمه‌ها و حمله‌های پی در پی آنها را دفع نمود و من کوب کرد.

از روز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان قسم‌خورده‌ی این ملّت و مملکت یک‌لحظه از دشمنی خود دست برنداشته و به طرق مختلف علیه ایران مستقل و سرفراز، آتش‌افروزی و جنایت کرده‌اند.

از تحمیل جنگ‌های سخت گرفته تا هجمه‌های نرم، عملیات ترکیبی، جنگ شناختی، تحریم و تحریف و تخریب و ایجاد ناآرامی و اغتشاش در کشور ازجمله اقدامات دشمنانی است که مستقیم یا به‌واسطه‌ی مزدوران خود همواره در آرزو و به دنبال براندازی نظام مقدّس و مردمی جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند.

در تمام این برهه‌ها این سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده که حافظ و مدافع امنیت مردم بوده است.

به تعبیر حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه که خود بانی تأسیس سپاه پاسداران بوده‌اند این قوا در خدمت اسلام و از جنود اسلام‌اند که مولا امیرالمؤمنین علیه‌السلام درباره‌ی آنها فرموده: حُصُونُ الرَّعِیَّةِ، و زَینُ الوُلاةِ، و عِزُّ الدینِ، و سُبُلُ الأمنِ، و لَیسَ تَقُومُ الرَّعِیَّةُ الّا بِهِم و چون این قوای انتظامیه- که در خدمت خالق و خلق هستند- باید با روحیه‌ی قوی سربازی و در امن و امان به سر ببرند، و نیز در چنین حالی که سربازان اسلام‌اند موردنظر مقدّس ولیّ عصر- عجّل الّله فرجه - هستند.

به جرأت می‌توان سپاه را پاک‌ترین و اخلاقی‌ترین نیروی نظامی در بین ارتش‌های جهان دانست.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاهِ صلح و آرامش و امنیت است.

سپاهِ مقتدر و دشمن‌شکن است.

و به معنای واقعی پاسدار اسلام و انقلاب است.

استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل که شکست خود را چه در داخل کشور و چه در منطقه، معلول سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌داند دست به اقدام احمقانه‌ای زده است که هیچ مبنای عقلی و حقوقی نداشته و مهر تأییدی بر شکست در برابر ایران اسلامی و نوعی عقده‌تکانی بین‌المللی است که راه به جایی نخواهد برد.

نظام رو به افول و سقوط سلطه و غرب منحط و وحشی بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک فرهنگ و یک اندیشه‌ی متعالی‌ست که تا نابودی کامل ستم‌پیشگان و جنایتکاران و دشمنان انسانیت و بشریت پاینده و بالنده خواهد ماند و پرچم‌ صلح و کلمه‌ی الله را تحت زعامت امام خامنه‌ای عزیز و در رکاب متبرک مولانا صاحب العصر و الزمان بر تارک عالم به اهتزاز درخواهند آورد ان‌شاءالله.

سینا دلشادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار