آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۶
کد خبر: 103410
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
شهردار اراک:

اجرای تقاطع غیرهمسطح امام خمینی‌(ره) اراک از برنامه جلوتر است

شهردار اراک گفت: اجرای تقاطع غیرهمسطح امام خمینی‌(ره) اراک با جدیدت در حال انجام است و از برنامه زمان‌بندی شده، جلوتر است.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا کریمی صبح امروز یکشنبه در حاشیه بازدید از این تقاطع در حال ساخت، افزود: بر اساس برنامه‌زمان بندی، پیشرفت تقاطع غیرهمسطح امام خمینی(ره) اراک باید ۲۲ درصد باشد اما هم‌اکنون به بیش از ۳۲ درصد رسیده است.

وی بیان کرد: بتن‌ریزی ضلع شرقی این طرح به اتمام رسید و ضلع غربی آن از ساعت ۶ صبح امروز (یکشنبه) با وجود هوای ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر آغاز شد و تا پایان وقت امروز به پایان می‌رسد.

شهردار اراک ادامه داد: بتن‌ریزی ضلع شرقی این تقاطع یک‌هزار و ۶۰۰ مترمکعب در یک‌هزار و ۳۰۰ متر مربع انجام می‌شود.

کریمی اظهار داشت: تاکنون در راستای اجرای این طرح، ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است و برای تکمیل آن حدود یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است و این مبلغ به جز تملکات است.

وی عنوان کرد: برنامه زمان‌بندی برای اتمام این طرح بزرگ، ۳۱ تیرماه سال ۱۴۰۳ است و همه تلاش‌ها به کار گرفته شده تا در موقع مقرر و یا زودتر از مهلت تعیین شده، به اتمام برسد.

شهردار اراک افزود: اقدامات گسترده‌ای در راستای جابه‌جایی تأسیسات، تملکات، رفع معارضین و انحراف ترافیک صورت گرفته و اجرای طرح با پیشرفت خوبی در حال انجام است.

captcha
آخرین اخبار