آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۸
کد خبر: 103389
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی:

نظارت بر اماکن ناایمن دستور ویژه وزیر کشور است/ برای ایجاد مرکز آموزش آتش‌نشانی از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: در خصوص تأمین زمین جهت ایجاد مرکز آموزش آتش‌نشانی اراک، از تمام ظرفیت‌های قانونی استفاده خواهیم کرد تا این مکان در اختیار شهرداری قرارگرفته و این مرکز به‌زودی احداث گردد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی‌اکبر اسدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی امروز در جریان بازدید از ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اراک با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان حادثه ساختمان پلاسکو و به‌ویژه آتش‌نشان اراکی شهید رضا نظری، سالروز این حادثه را بهانه‌ای برشمرد تا در جمع آتش‌نشانان حضور یافته و از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی این جان‌برکفان تقدیر گردد.

وی تصریح کرد: اقدامات سازمان آتش‌نشانی اراک و به‌ویژه خرید تجهیزات انفرادی برای آتش‌نشانان، اقدامی شایسته و درخور تقدیر است چراکه بسیاری از آتش‌نشانی‌های مراکز استان‌ها چنین امکاناتی را ندارند.

اسدی افزود: در خصوص خرید نردبان بلندمرتبه نیز خوشحالیم که بعد از سال‌ها این اتفاق رخ‌داده و باوجود این امکانات، در حوادث احتمالی در ساختمان‌های بلند آتش‌نشانان می‌توانند به سهولت به یاری افراد دچار حادثه بشتابند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: در خصوص تأمین زمین جهت ایجاد مرکز آموزش، از تمام ظرفیت‌های قانونی استفاده خواهیم کرد تا این مکان در اختیار شهرداری قرارگرفته و این مرکز به‌زودی احداث گردد.

اسدی همچنین اظهار داشت: معیشت آتش‌نشانان عزیز دغدغه ما نیز هست که امیدواریم راهکارهای قانونی جهت کمک به این عزیزان فراهم گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی در پایان با بیان اینکه آتش‌نشانی اراک در زمینه پیشگیری از شهرهای پیشرو است، خاطرنشان کرد: پیشگیری در مسائل ایمنی باید به‌صورت جدی پیگیری شود و نظارت بر اماکن ناایمن که دستور ویژه وزیر کشور نیز هست می‌بایست به‌صورت مستمر صورت پذیرفته و تا حصول نتیجه پیگیری شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار