آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۳
کد خبر: 103388
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵
وصیت‌نامه شهید سید «رمضان حسینی»؛

ادامه‌دهنده راه شهدا باشید

در بخشی از وصیت‌نامه شهید سید «رمضان حسینی» آمده است: «اى برادران عزيزم اميدوارم كه راه مرا ادامه بدهيد، بدانید كه ادامه‌دهنده خون شهدا هستيد و از اين خون‌هاى پرمعنا محافظت كنيد. اى خواهران اما حجابتان را حفظ كنيد كه اى خواهر من باحجابت مى‌توانى مشت محكمى بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب بزنى و اميدوارم كه راه شهيدان را ادامه بدهيد».

به گزارش دیار آفتاب؛ شهید والامقام سید رمضان حسینی در بیست و ششم خردادماه سال 1341 در خنداب دیده به جهان هستی گشود، در سال 1360 با دختری از بستگانش ازدواج کرد و خدا به آن‌ها فرزند پسری عطا کرد، سید رمضان که جوانی مؤمن و مذهبی بود و شیفته امام(قدس سره) بود. دعوت بر حق او را می‌دید، پس از بازگشت از جبهه به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ پیوست. چند هفته از ازدواجش گذشته بود که مجدداً راهی مناطق عملیاتی شد این مرحله از اعزامش را در کردستان خدمت می‌کرد تا این‌که در پانزدهم آبان ماه 1362 در پنجوین عراق ترکش‌های خمپاره، هوا را شکافتند، پیش آمدند و در تن سید جوان نشستند و او را به شهادت رساندند تا روح بلندش از آسمان نظاره‌گر زندگی این روزهای ما باشد. پیکر مطهر شهید در زادگاهش به خاک سپرده شد.

بخشی از وصیت‌نامه شهید:«اى برادران عزيزم اميدوارم كه راه مرا ادامه بدهيد، بدانید كه ادامه‌دهنده خون شهدا هستيد و از اين خون‌هاى پرمعنا محافظت كنيد. اى خواهران اما حجابتان را حفظ كنيد كه اى خواهر من باحجابت مى‌توانى مشت محكمى بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب بزنى و اميدوارم كه راه شهيدان را ادامه بدهيد».

استان مرکزی با تقدیم ۶۲۰۰ شهید نقشی ارزنده در دوران دفاع مقدس داشته است.

captcha
آخرین اخبار