آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۷
کد خبر: 103384
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶

قاتل فراری در کمتر از 24ساعت در آشتیان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 62 ساله به علت اختلافات ملکی، در کمتر از 24 ساعت خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رضا رضایی فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر کشف جسد فردی دریکی از روستاهای اطراف شهرستان آشتیان مأموران بلافاصله به محل مربوطه اعزام شدند.

وی با اشاره به متواری شدن قاتل قبل از حضور مأموران افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد جسد کشف‌شده مربوط به کشاورز 62 ساله هست که ساعاتی پس از خروج وی از منزل برای آبیاری زمین توسط فرزند مقتول مشاهده و شناسایی‌شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات كارآگاهان پلیس مشخص شد که مقتول با فردی اهل و ساکن همان روستا اختلاف ملکی داشته است و این فرد به‌عنوان مظنون اصلی تحت مراقبت مأموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آشتیان و با هماهنگی قضائی محل اختفای قاتل در شهر آشتیان شناسایی و طي عملیاتی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آشتيان با اشاره به‌سرعت عمل مأموران در دستگیری قاتل فراری در کمتر از 24ساعت یادآور شد: متهم پس از اعتراف به قتل مرد 62 ساله جهت سیر مراحل قانونی همراه پرونده متشکله تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار