آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۸
کد خبر: 103342
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰

حماسه «مردان دَلیرگان» رونمایی شد

 آیین رونمایی از کتاب حماسه مردان دَلیرگان بعنوان بزرگترین رخداد فرهنگی ادبی دفاع‌ مقدس در شهرستان دلیجان برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیین رونمایی از کتاب حماسه مردان دَلیرگان بعنوان بزرگترین رخداد فرهنگی ادبی دفاع‌ مقدس در شهرستان دلیجان برگزار شد.

این کتاب ارزشمند در ۱۰۴۰ صفحه شامل ۱۱۱۱ تصویر منتخب از سلحشوران شهرستان دلیجان در جبهه های مقاومت و اسناد منحصر به فردی از تاریخ شفاهی دفاع مقدس منطقه دلیجان در اختیار پژوهشگران، علاقمندان و آیندگان قرار می‌دهد.

این مراسم با حضور سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس، ابوالفضل قاسمی فرماندار شهرستان دلیجان و جمعی زیادی از مسئولین شهرستان، جمعی از رزمندگان، ایثارگران، آزادگان ، جانبازان و خانواده های معزز شهدا به همت ناحیه مقاومت بسیج، اداره کتابخانه های عمومی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان برگزار شد.

سخنرانی سلیمی، ابوالفضل قاسمی فرماندار شهرستان، شعر خوانی استاد غلامعلی صفری و محمد توکلی دو تن از شاعران برجسته شهرستان و سخنرانی محمد عضایی از مؤلفین کتاب از بخش های این مراسم بود که با اجرای حمیدرضا رفیعی از مجریان توانمند شهرستان بود که صبح پنجشنبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱ در سالن سوم خرداد با شکوه هر چه تمام برگزار شد.

پایان بخش این مراسم، از مؤلفین این کتاب آقایان هادی عابدی، حسین عضایی و محمد عضایی که بیش از سه سال وقت خود را صرف تهیه اسنادجبهه و جنگ ،  تصاویر رزمندگان و شهدا و ... با اهدا تندیس و لوح تقدیر، قدردانی شد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار