آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۹
کد خبر: 103323
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

۵۳۵ کمیته برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر در استان مرکزی تشکیل شده است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اینکه امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌ها ۱۲ ستاد شهرستانی با مسولیت فرمانداران و ۲۰۰ ستاد روستایی نیز خواهیم داشت،گفت: همچنین ۱۰۰ کمیته مردمی، ۲۰۰ کمیته روستایی و عشایری و ۳۵ کمیته شهری برای برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر در استان مرکزی تشکیل شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام هادی خلیلی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی عصر چهارشنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی استان مرکزی اظهار داشت: اولین جلسه ستاد دهه فجر با تشکیل کمیته استانی و شهرستانی شنبه ۲۴ دی ماه برگزار شد.

خلیلی با اشاره به اینکه امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌ها ۱۲ ستاد شهرستانی با مسولیت فرمانداران و ۲۰۰ ستاد روستایی نیز خواهیم داشت،گفت: همچنین ۱۰۰ کمیته مردمی، ۲۰۰ کمیته روستایی و عشایری و ۳۵ کمیته شهری برای برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر در استان مرکزی تشکیل شده است.

وی افزود: در سال گذشته ۱۰ هزار برنامه اجرا شد، امسال نیز در نظر داریم تا برنامه‌هایی بیش از سال گذشته با رویکرد تبیینی برگزار کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی تأکید کرد: باید موضوع تبیین به صورت ویژه مد نظر قرار گیرد که این یکی از وظایف مهم رسانه هاست، ضعف در این حوزه باعث شده دستاوردها به خوبی به مردم معرفی نشود؛ البته در برخی موارد نیز اقدامات مثبتی انجام شده است.

وی با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در انعکاس و اقدامات نظام جمهوری اسلامی دارند و باید با تولید محتوا، گام بلندی در بیان این دستاوردها بردارند.

خلیلی خاطر نشان کرد: در دولت مردمی سیزدهم روزهای جمعه و تعطیل شلوغ‌ترین روزهای کاری رئیس جمهور و دولتمردان است، در استان مرکزی نیز روزهای جمعه پرکارترین روزهای استاندار است و به طور نمونه این جلسه را می توان مثال زد که در روز تعطیل در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار