آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵
کد خبر: 103322
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری مرکزی:

ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تحقق آفرینی در جهاد تبیین است

مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری مرکزی گفت: نقش اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی در روایت صحیح و جهاد تبیین بسیار با اهمیت است و ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تحقق آفرینی در جهاد تبیین است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد طالبی مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری مرکزی در نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی گفت: در شرایط فعلی کشور اطلاع رسانی صحیح و به موقع و روایت صحیح دستاوردهای انقلاب با نگاه تبیینی یک ضرورت مهم است.

وی افزود: نقش اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی در روایت صحیح و جهاد تبیین بسیار با اهمیت است و ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تحقق آفرینی در جهاد تبیین است.

طالبی بیان کرد: پرهیز از موازی کاری در حوزه اطلاع رسانی و ایجاد یک ساختار منسجم و نظامند برای تحقق جهاد تبیین یک ضرورت مهم است و باید با مشارکت و هم افزایی همه جانبه در حوزه رسانه و اطلاع رسانی استان شاهد گام های بلند باشیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در دولت سیزدهم با نگاه مردمی و انقلابی در بسیاری از بخش‌ها همچون صنعت، اقتصاد و فرهنگ اقدامات قابل توجهی انجام شده که باید تبیین شوند.

مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری مرکزی اضافه کرد: اهتمام اصحاب رسانه به مسائل اجتماعی و فرهنگی قطعا راهگشا خواهد بود و سوژه‌های بسیاری در این خصوص وجود دارد که با نگاه فنی و حرفه ای رسانه می توان شاهد اتفاقات خوبی بود.

وی خاطر نشان کرد: در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر به عنوان کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات آمادگی کامل وجود دارد و سعی داریم در این راستا از همه ظرفیت‌های موجود به خوبی بهره مندی کنیم.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار