مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
کد خبر: 103197
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
امام جمعه خنداب:

دشمنان توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی و ولایت ندارند

صفاهانی امام جمعه خندان گفت: حرکات مضبوحانه دشمنان انقلاب و رسانه‌های جیره خوار بیگانه همچون روزنامه فرانسوی در اهانت به مقدسات اسلام و مرجعیت نشان دهنده این است که آن‌ها توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی و ولایت ندارند و در برابر پیشرفت انقلاب اسلامی و قوی شدن ایران عاجر هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام صفاهانی امام‌جمعه شهرستان خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت زهرا(س) محور عالم هستی و محور حرکت امامان و اهل بیت(ع) است و با وجود حضرت زهرا(س) زن عزت ومقام و منزلت گرفت.

وی در ادامه گفت: توسعه جامعه اسلامی به دست زنان است حضرت خدیجه(س) در کنار پیامبراکرم(ص) قرار می گیرد که اسلام رشد کند، حضرت زهرا(س) هم کفو حضرت علی(ع) می شود تا حضرت علی(ع) در مساله امامت موفق باشد، حضرت زینب(س) در کربلا در کنار امام حسین(ع) قرار می گیرد تا نهضت عاشورا به پیروزی رسد.

صفاهانی افزود: زن در اسلام مایه آرامش و آسایش زندگی است اما در غرب جایگاهی ندارد و به زن به عنوان ابزار و کالا نگاه می کنند و از زنان استفاده ابزاری می شود.  

امام جمعه خنداب تصریح کرد: دشمنان در اغتشاشات اخیر تلاش کردند حجاب را سر مادران و خواهران ما بردارند اما مادران فاطمی و زینبی ما تو دهنی محکم به دشمنان اسلام زدند و عشق و علاقه خود را به ارزش‌های اسلام و حجاب  نشان دادند و به سفارش حضرت زهرا عمل کردند.

وی گفت: حرکات مضبوحانه دشمنان انقلاب و رسانه های جیره خوار بیگانه همچون روزنامه فرانسوی در اهانت به مقدسات اسلام و مرجعیت نشان دهنده این است که آنها توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی و ولایت ندارند و در برابر پیشرفت انقلاب اسلامی و قوی شدن ایران عاجر هستند.

صفاهانی خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند با تلاش‌های امپراتوری غرب و اقدامات مضبوحانه خود به نتیجه نخواهند رسید و ملت قهرمان ایران هرگز دست از آرمان‌های بلند انقلاب برنخواهند داشت و تا آخر در مقابل دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار