بازدید معاون سیاسی استاندار مرکزی از تمرینات تیم فوتبال خوشه طلایی ثنا ساوه 10 محور فتنه‌جویی رادیو BBC فارسی در 82 سال خیانت به مردم ایران کاریکاتور/ نوروزتان فرخنده باد... مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳
کد خبر: 103087
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
کارشناس مسائل سیاسی:

عین الاسد نشان داد آمریکایی‌ها ناتوان و شکست‌خورده هستند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکایی‌ها تصور می‌کردند ابرقدرت دنیا هستند و کسی نمی‌تواند تیری به سمت آن‌ها شلیک کند و با سیاست‌های آن‌ها مخالفت کند اما واقعه عین الاسد نشان داد آمریکا هم ناتوان و هم شکست‌خورده هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حیدر جهان بخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: شهادت سردار سلیمانی، فرمانده شجاع و قوی ایران باعث از بین رفتن و کاهش قدرت آمریکا در منطقه شد.

وی در ادامه بیان کرد: آمریکایی‌ها تلاش کردند به‌وسیله جریان داعش جهان اسلام را دچار بحران کنند اما این فرمانده دلاور و نیروهای تحت امرشان امثال ابو مهدی المهندس توانستند توطئه‌های امریکا را در منطقه خنثی کنند.

جهان بخشی افزود: آمریکایی‌ها می‌خواستند با ترور سردار سلیمانی ترسی برای نیروهای مقاومت باشد تا دست از اقدامات خود در منطقه بردارند اما نمی‌دانستند این شهادت باعث شد قدرت و انسجام و توانمندی نیروهای مقاومت چندین برابر شود .

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: بعد از زدن عین الاسد توسط نیروهای شجاع مقاومت ایران باعث شد آمریکایی‌ها تا مدت‌ها حیران و سرگردان بمانند و از خسارت واردشده متحیر شوند.

وی افزود: آمریکایی‌ها تصور می‌کردند ابرقدرت دنیا هستند و کسی نمی‌تواند تیری به سمت آن‌ها شلیک کند و با سیاست‌های آن‌ها مخالفت کند  اما واقعه عین الاسد نشان داد آمریکا هم ناتوان و هم شکست‌خورده هستند.

کارشناس سیاسی اظهار داشت: آمریکایی‌ها اگر می‌توانستند و قدرت داشتند و ترس نداشتند در مقابل زدن عین الاسد مقابله نظامی می‌کردند. اما می‌دانند اگر تیری شلیک کنند ده تیر خواهند خورد و چندین برابر خسارت به آن‌ها وارد خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار