اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان شتابنده در مسیر تحقق شعار سال حرکت خواهیم کرد
چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷
کد خبر: 102930
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
کارشناس مسائل سیاسی:

شهید سلیمانی اقتدار و تحرک مضاعفی را به محور مقاومت داد

یاری کارشناس سیاسی گفت: سردار سلیمانی در جغرافیای منطقه یک اقتدار و تحرک مضاعفی را به محور مقاومت داد و شکست‌های زیادی را برای غرب به وجود آورد. سردار سلیمانی با استناد به آن چیزی که تحت عنوان مکتب او می‌نامیم توانست این کار بزرگ را انجام دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛  محمدجواد یاری، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سردار سلیمانی با مجاهدت خود توانست گفتمان مقاومت را به ثمر برساند و پایه‌های هژمونی استکبار را متزلزل کند.

وی در ادامه بیان کرد: مکتب حاج قاسم در جهان به یک الگوی قابل‌احترام تبدیل شد که ریشه در مبانی تشییع داشت.

یاری گفت: ولایت و حفظ نظام خط قرمز او بود که این دو موضوع به‌عنوان مهمترین شاخصه مکتب او در نظر گرفته می‌شود.

این کارشناس سیاسی به ویژگی‌های مکتب حاج قاسم اشاره کرد و گفت: ویژگی‌های مکتب حاج قاسم ولایت مداری، اعتماد به وعده الهی، معنویت، سخت‌کوشی، دشمن‌شناسی، دشمن‌ستیزی و هوش سرشار برای عملیاتی کردن آنچه به آن معتقد بود .

وی افزود: سردار سلیمانی در جغرافیای منطقه یک اقتدار و تحرک مضاعفی را به محور مقاومت داد و شکست‌های زیادی را برای غرب به وجود آورد. سردار سلیمانی با استناد به آن چیزی که تحت عنوان مکتب او می‌نامیم توانست این کار بزرگ را انجام دهد.

یاری گفت: ما از شرارت‌های دشمن نه در داخل کشور بلکه در خارج از مرز مواجه بودیم  و مکتب حاج قاسم توانست همه این شرارت‌ها را از بین ببرد.

وی افزود: مقابله با داعش و.. هزینه زیادی داشت اما حاج قاسم توانست با استناد به مکتب اسلام و مکتب امیرالمؤمنین(ع) این هزینه‌ها را از بین ببرد.

یاری در پایان خاطرنشان کرد: حاج قاسم دفاع از مظلوم را مطرح کرد توانست کثرت را به وحدت تبدیل کند و امنیت ایجاد کند این هنر مکتب حاج قاسم است که برای مسئولین کشور بهترین الگو می‌تواند باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار