کاریکاتور/ نوروزتان فرخنده باد... مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱
کد خبر: 102616
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰

7 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارتی در خمین پلمب شد

در طرح نظارتی پلیس خمین بر واحدهای صنفی این شهرستان 7 واحد صنفی متخلف شناسایی و پلمب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "هادی افراسیابی" فرمانده انتظامی شهرستان خمین در این باره گفت: در تداوم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و با هماهنگی دستگاه قضائی، طرح نظارت بر واحدهای صنفی با مشارکت بازرسان اداره صمت و اتاق اصناف و نماینده اتحادیه مربوطه در شهرستان اجرا شد.

وي افزود: در اجرای این طرح از 21 واحد صنفي فعال به صورت محسوس و غير محسوس بازديد شد و 7 واحد متخلف با دستور مقام قضائی پلمب و 17 واحد دیگر اخطار پلمب و تذکر دریافت کردند .

سرهنگ افراسیابی در پايان با تاکيد بر اين مطلب كه همواره اجراي طرح هاي امنيت اجتماعي در صنوف به منظور ايجاد فضايي امن براي شهروندان و برخورد با صنوف متخلف صورت مي گيرد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهاي صنفي، مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار