به بهانه چهلمین روز فوت مهرشاد شهیدی نژاد؛

برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت انتظار مردم از مسئولین است

روی سخن امروز با مسئولین است که چرا در خصوص چهلم مهرشاد شهیدی نژاد و فراخوان‌های ساختار شکنانه منفعل عمل می‌کنند؟ مگر تجربه مراسم تدفین و هفتم وی و بی‌احترامی به شهدا و زیر سؤال بردن ارزش‌های اسلامی را از یاد برده‌اند؟
کد خبر: ۱۰۲۴۳۲ تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴

به گزارش دیار آفتاب؛ مهرشاد شهیدی جوان ۱۹ ساله‌ای بود که چهارم آبان در شب ناآرام اراک جان باخت، او که سابقه حضور در فعالیت‌های فرهنگی را داشت متأسفانه در جنگ شناختی دشمن تحت تأثیر دروغ‌پردازی‌های امپراتوری رسانه‌ای غرب قرار گرفت و در جمع عده قلیلی از جوانان در این اغتشاشات حاضر شد.

نگاهی عمیق به این موضوع اما نکات حائز اهمیتی را روشن می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها تلنگری برای همه‌ی جوانان و نوجوانان پرشور ایران است که بعضاً در گرداب دروغ‌پردازی و بمباران رسانه‌ای دشمنان به‌ویژه در فضای قرار می‌گیرند و احساسات پاکشان در مسیری هزینه می‌شود که سراسر زیان و آسیب برای آن‌ها و شاید این‌چنین داغ و اندوهی بر دل ایران اسلامی است.

در دنیای امروز به عقیده کارشناسان مهم‌ترین و کاربردی‌ترین سلاح در جنگ را می‌توان رسانه‌ و شبکه‌های اجتماعی دانست، جنگ شناختی وقتی مؤثر واقع شود، آن‌چنان اثرگذاری ذهنی و در اصطلاح کنترل ذهنی دارد که درک و واکنش معمولی نسبت به حوادث را مختل می‌کند.

اما سوءاستفاده دشمن از جان باختن جوانان ایرانی نشان از این دارد که آن‌ها از این اتفاقات خوشحال‌اند و برخلاف آنچه با ظاهر فریب‌کارانه ادعا می‌کنند ذوق‌زده می‌شوند همان‌طور که در قضایای فوت خانم مهسا امینی و سایر جوانانی که در این ایام فوت کرده‌اند هم کمترین نشانی از غم و اندوه در آن‌ها دیده نشد و تنها از این دستاویز برای تحریک جامعه به‌ویژه جوانان استفاده کردند.

در جریان فوت مهرشاد شهیدی عده‌ای قلیل ذوق‌زده شدند و در مراسم تشییع و هفتمین روز از فوت او هلهله کردند، کف زدند و حجاب از سر برداشتند. این افراد باید این سؤال را پاسخ دهند که آیا راه و رسم اظهار همدردی چنین است یا این افراد حاضرند برای رسیدن به اهداف شوم خود هر چیزی را دستاویز و ملعبه کنند؟

امروز در آستانه چهلمین روز از فوت مهرشاد شهیدی توپخانه‌های امپراطوری دروغ رسانه‌ای دشمن فعال‌شده و برخی از مزدوران داخلی نیز با انتشار فراخوان و دعوت مردم با اقدامات ساختار شکنانه به دنبال هتک حرمتی دیگر هستند.

از پادو‌های رسانه‌ای غرب و مزدوران که سیاست ماکیاولی در پیش دارند انتظاری نیست، اما روی سخن امروز ما با مسئولین است که چرا در خصوص چهلم مهرشاد شهیدی نژاد و فراخوان‌های ساختار شکنانه منفعل عمل می‌کنند؟ مگر تجربه مراسم تدفین و هفتم وی و بی‌احترامی به شهدا و زیر سؤال بردن ارزش‌های اسلامی را از یاد برده‌اند؟ امروز مردم و دلسوزان انقلاب اسلامی از مسئولین انتظار برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت دارند چراکه مماشات خیانت است.

اما مهرشاد شهیدی و همه نوجوانان و جوانان ایران عزیز فرزندان این سرزمین مقدس هستند و دستگاه‌های فرهنگی باید متوجه باشند اتفاقات تلخ این روزها و هجمه پرفشار بدخواهان به افکار عمومی، اذهان و احساسات جوانان نتیجه کم‌کاری و انفعال آن‌ها در جنگ شناختی دشمن است و تنها جهاد تبیین است که می‌تواند این بخش هرچند معدود از جوانان احساساتی و فریب‌خورده را به آغوش ملت بازگردانند.

انتهای پیام/