جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

ایران قوی با دستان توانمند دانشجویان غیرتمند رقم خواهد خورد

سرهنگ عسگری گفت: ایران قوی با دستان توانمند دانشجویان غیرتمند رقم خواهد خورد و امروز عامل نا امیدی دشمنان ، دانشجویان و جوانان و نوجوانان غیرتمند هستند که با باور ما می توانیم قله های بلند پیشرفت را طی کرده اند.
کد خبر: ۱۰۲۴۱۸ تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد رضا عسگری جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع دانشجویان شرکت کننده در کارگاه بوم توانا اظهار داشت: حضور در جمع دانشجویان مومن و انقلابی یک افتخار بزرگ است چراکه این عزیزان امروز با در دست‌ داشتن بیرق جهاد علمی و فرهنگی امروز بزرگترین مجاهدت را انجام می‌دهند و در راستای استقلال کشور گام برمی دارند و از این جهت گام ها و اقدامات آنها قابل تقدیر و ستودنی است.

وی افزود: بدون تردید دانشجویان موتور محرک کشور محسوب می شوند و با توجه به اینکه امروز دشمنان در جنگ ترکیبی تهدیدات در حوزه های مختلفی را علیه انقلاب و ملت اعمال می کند طبیعتا دانشگاهیان و دانشجویان رسالت مهمی در این راستا دارند.

سرهنگ عسگری حرکت در مسیر پیشرفت دانش، فناوری و پژوهش را یکی از رسالت های مهم دانشجویان خواند و گفت: دانش یکی از محورهای مهم اقتدار است و دانشجویان تولید کننده قدرت و اقتدار برای کشور هستند.

وی تأکید کرد: قطع وابستگی در همه حوزه ها و تحقق ایران قوی در همه بخش ها مهمترین اولویت دانشگاهیان است و امروز دشمنان به دنبال ایرانی وابسته و عقب مانده هستند و به همین جهت در مسیر تحقق ایران قوی توطئه انگیزی می کنند.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه ایران قوی با دستان توانمند دانشجویان غیرتمند رقم خواهد خورد ، افزود: امروز عامل نا امیدی دشمنان ، دانشجویان و جوانان و نوجوانان غیرتمند هستند که با باور ما می توانیم قله های بلند پیشرفت را طی کرده اند.

وی بیان کرد: کسب رتبه های برتر دانشجویان در عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی نشان از زنده بودن دانشجو و دانشگاه و وجود روحیه پرسش‌گری و مطالبه گری در جمع جوانان است و این روحیه باید روز به روز تقویت شود.

سرهنگ عسگری ادامه داد: درس گرفتن از مقاطع حساس تاریخی کشور و توجه به رهنمودهای امامین انقلاب راهکارهای برون رفت از مشکلات است و به برکت مجاهدت های شکل گرفته حماسه ها و دستاوردهای زیادی خلق شده که باید با خوبی تبیین شود و جهاد تبیین رسالت مهم دانشگاهیان است.

وی خاطر نشان کرد: روز دانشجو نماد استکبار ستیزی و بصیرت دینی و انقلابی دانشجویان ایران عزیز است و بنده به سهم خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی و خصوصا شهدای دانشجو این اطمینان را می دهم ایران اسلامی و انقلابی با وجود جوانانی غیرتمند، متعهد، بصیر، دشمن شناس و پای کار انقلاب برای تحقق پیشرفت،  بن بستی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است کارگاه بوم توانا با حضور جهادگران بسیج دانشجویی به مدت ۲ روز انجام شد که گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان مرکزی در رویدادی ۲ روزه اقدام به تهیه بوم توانا در خصوص مشکلات مرتبط با حوزه تخصصی خود در سطح استان نمودند.

انتهای پیام/