با مجاهدت شبانه روزی حافظان امنیت انجام شد؛

انهدام شبکه ای متشکل از ۱۲ عنصر مرتبط با خارج از کشور در استان مرکزی

با تلاش های شبانه روزی حافظان امنیت در سپاه روح الله استان مرکزی شبکه ای متشکل از ۱۲ نفر عنصر مرتبط با عوامل خارج از کشور در یکی از شهرستان های استان شناسایی و با هماهنگی مقام محترم قضایی زیر ضربه قرار گرفتند.
کد خبر: ۱۰۲۳۹۹ تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۴

به گزارش دیار آفتاب؛ روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: دستگیری شبکه ای متشکل از ۱۲ نفر عنصر مرتبط با خارج از کشور انجام شد.

در این اطلاعیه آمده است:

به استحضار ملت شریف ارجمند استان مرکزی می رساند با تلاش های شبانه روزی حافظان امنیت در سپاه روح الله استان مرکزی شبکه ای متشکل از ۱۲ نفر عنصر مرتبط با عوامل خارج از کشور در یکی از شهرستان های استان شناسایی و با هماهنگی مقام محترم قضایی زیر ضربه قرار گرفتند.

اعضای این شبکه با هدایت عوامل ضد انقلاب ساکن در آلمان و هلند ضمن انجام فعالیت علیه امنیت ملی اقدام به تهیه سلاح جنگی و قصد انجام اقدامات خرابکارانه داشتند که با توجه به اشراف سیستم اطلاعاتی قبل از انجام هر گونه اقدام دستگیر شدند .

به توفیق الهی و با توجه به اعتراف سرویس های خارجی در جلسات محرمانه داخلی پروژه اغتشاشات شکست خورده است لکن اعتصابات با حربه تهدید و به قصد برهم زدن تمرکز دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی برای انجام اقدامات تروریستی همچنان در دستور کار سرویس ها و عوامل میدانی آنها قرار دارد لذا سپری شدن این روزها مجدداً نیازمند هوشیاری آحاد مردم وفادار و صاحبان حقیقی ایران اسلامی عزیز به ویژه بازاریان دانشجویان و کارگران است.

پیشرفت های خیره کننده انقلاب اسلامی در حوزه صنایع های تک ، علوم زیستی ،نانو فناوری و هسته ای و موشکی همگی مرهون مجاهدت جوانان انقلابی و عالم این مرز و بوم بوده و همواره مرده رشک و حسد عناصر کوردل داخلی و خارجی و در سایه امنیت مردم پایه و پایدار بوده است لذا از مردم عزیز و مقتدر تقاضا داریم همچنان گزارشات اطلاعاتی و امنیتی خود را از طریق شماره ۱۱۴ با خادمان خود در میان بگذارند.

انتهای پیام/