هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود روایت جدید از ناپدید شدن سه ورزشکار ایرانی در زلزله ترکیه
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱
کد خبر: 102396
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی در بازدید از دیارآفتاب:

بسیج سازندگی پرچم دار گفتمان جهادی در کشور است/رسانه ها پیشگام ترویج و توسعه گفتمان جهادی باشند

سرهنگ فرامرزی با بیان اینکه بسیج سازندگی پرچم دار گفتمان جهادی در کشور است،گفت: مهمترین اولویت سازمان بسیج سازندگی هدایت و حمایت گروه های جهادی در راستای نهادینه کردن تفکر و فرهنگ جهادی است.

سرهنگ پاسدار سعید فرامرزی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی در بازدید از پایگاه خبری دیار آفتاب؛ با اشاره به اهمیت توسعه گفتمان جهادی اظهار داشت: ترویج و توسعه گفتمان جهادی یکی از مهمترین نیازهای گام دوم انقلاب است چراکه تفکر جهادی در طی این سال ها کارآمدی خود را نشان داده و لذا نهادینه کردن فرهنگ جهادی یک ضرورت است.

وی افزود: گرو های جهادی در کنار انجام رسالت های خدمت رسانی به مردم و ارائه خدمات تخصصی به ولی نعمتان انقلاب در راستای ترویج و توسعه گفتمان جهادی نقش آفرینی می کنند و امروز تمام فرآیندها و حرکت ها در کشور توام با رویحه و گفتمان جهادی باشد.

فرامرزی با بیان اینکه بسیج سازندگی پرچم دار گفتمان جهادی در کشور است،گفت: مهمترین اولویت سازمان بسیج سازندگی هدایت و حمایت گروه های جهادی در راستای نهادینه کردن تفکر و فرهنگ جهادی است.

وی افزود: بسیج سازندگی با اتکا به اندیشه جهادی و انقلابی در پای کار آوردن جوانان و نوجوانان موفق عمل کرده و توانسته مامی توانیم را معنا کند و امروز گروه های جهادی به کانونی برای تربیت و پرورش مدیران آینده کشور تبدیل شده اند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه رسانه های انقلابی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ و روحیه جهادی نقش مهمی دارند، گفت: رسانه ها باید پیشگام این رسالت مهم باشند و امروز رسانه ها با روایت های هنرمندانه و مبتکرانه باید مروج فرهنگ جهادی باشند.

وی خاطر نشان کرد: امید آفرینی و تقویت نشاط انقلابی در جامعه یکی دیگر از رسالت های جریان جهادی است و با توجه به تلاش های دشمن در جنگ شناختی برای نا امیدی مردم و انحراف جوانان از مسیر نورانی انقلاب اسلامی امید آفرینی برای مردم و جوانان یک ضرورت مهم است و جهادگران با حضور در مناطق محروم و بین مردم احیاگر امید و نشاط انقلابی هستند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار