دستگيري عامل تير اندازي در ساوه

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه از دستگيري عامل تيراندازي و کشف يک قبضه سلاح کلت کمري جنگي در اين شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۲۳۸۰ تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "علي اکبر عيسي آبادي" در تشريح اين خبر بیان داشت:  به دنبال اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر انتقال خانمي جوان به يکي از مراکز درماني شهر ساوه به علت تير اندازي منجر به جرح بلافاصله مأموران انتظامي شهرستان به محل اعزام و موضوع به صورت ويژه در دستور کار قرار گرفت .

وي افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد مردی که دارای سلاح گرم می باشد به علت اختلافات خانوادگی با همسر خود درگیر و به سمت همسرش تير اندازي کرده و وي را مجروح مي کند که بلافاصله مصدوم را با خودرو شخصي به مرکز درماني منتقل و خود از محل متواري شده است.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه اظهارداشت: با توجه به حساسيت موضوع ماموران اقدامات اطلاعاتي و عملياتي به منظور دستگيري متهم را به صورت ويژه در دستور کار قرار دادند و در نهايت، موفق شدند متهم را شناسايي و آن را در يک عمليات غافلگيرانه به همراه يک قيضه اسلحه کمري جنگي دستگير کنند.

سرهنگ عيسي آبادي درپايان با اشاره به معرفي متهم به مراجع قضائي خاطرنشان کرد: امنيت مردم خط قرمز پليس است و غالب هنجارشکنان خودشان اطلاع دارند که در صورت انجام اقدام مجرمانه دير يا زود دستگير خواهند شد، از اين رو به اراذل و اوباش هایی که توصيه هاي پليس را جدي نمي گيرند هشدار مي دهيم که برخورد پليس با مخلان امنيت شهروندان سخت خواهد بود.

انتهای پیام/