ستادهای شهرستانی بزرگداشت حماسه نهم دی در استان مرکزی تشکیل‌شده

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: ستادهای شهرستانی با مسئولیت فرمانداران برای بزرگداشت حماسه نهم دی و هفته بصیرت و میثاق با ولایت تشکیل‌شده و برای هر چه باشکوه برگزار شدن این مراسم برنامه ریزی خواهند کرد.
کد خبر: ۱۰۲۳۷۹ تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی و هفته بصیرت و تجدید میثاق با ولایت با حضور جمعی از مسئولین و نمایندگان نهادهای عضو در سالن جلسات استانداری مرکزی برگزار شد گفت: حماسه ماندگار نهم دی بی شک از بی نظیرترین حرکت های مردمی در حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام خلیلی افزود: ، در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار و در تقويم روزنگار كشورمان به نام روز ملي «بصيرت و تجديد ميثاق با ولايت» نام‌گذاري شده که در سالهای اخیر تحت عنوان هفته بصیرت از تاریخ دوم لغایت نهم دیماه فرصت مناسبی را برای تبیین و بصیرت افزایی اقشار مردم با اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و گفتمانی، اعتقادی فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت حماسه نهم دی برای بصیرت افزایی، تجدید میثاق با ولایت و تبیین و آگاهی بخشی به ویژه برای نسل جوان و نوجوان بهره ببریم اظهار داشت: در  ماه های اخیر دشمنان انقلاب اسلامی و مزدوران و عناصر وابسته داخلی آنان با تکرار وقایع دیماه سال 1388 به دنبال اغتشاش و از بین بردن امنیت، نظم و اقتدار کشور بودند که بار دیگر با سد هوشمندی، بصیرت و حضور در صحنه آحاد مردم ولایتمدار مواجه شدند. 

مشاور امور روحانیون استاندار مرکزی اضافه کرد: ستادهای شهرستانی با مسئولیت فرمانداران برای بزرگداشت حماسه نهم دی و هفته بصیرت و میثاق با ولایت تشکیل شده و برای هر چه باشکوه برگزار شدن این مراسم برنامه ریزی خواهند کرد. 

حجت الاسلام خلیلی در ابتدای این جلسه با آسیب شناسی و بررسی نقاط ضعف و قوت برگزاری راهپیمایی 13 آبان گفت: یکی از نقاط برجسته یوم الله 13 آبان امسال، حضور کم نظیر و حماسی اقشار مردم همیشه در صحنه در در 35 نقطه سراسر استان در تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی و رهبری عظیم الشان بود.

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نیز گفت: ملت ایران نسبت به آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا وفادار است و از مسیر انقلاب اسلامی خارج نمی شود.

داود آذری افزود: مردم ایران اسلامی و استان مرکزی همان مردمی هستند که در مراسم تشییع شهید سلیمانی حضور یافتند و وفاداری خود را به نظام اسلامی نشان دادند.

انتهای پیام/