هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود روایت جدید از ناپدید شدن سه ورزشکار ایرانی در زلزله ترکیه
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳
کد خبر: 102369
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
مخلص الائمه:

تحول گرایی رویکرد دولت سیزدهم در تولید است

استاندار مرکزی یادآور شد: تحول گرایی رویکرد دولت سیزدهم در تولید است و این مسئله در حوزه استاندارد با جدیت دنبال می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در نشست هم اندیشی رئیس سازمان ملی استاندارد با فعالین اقتصادی و واحدهای تولیدی و صنعتی استان مرکزی گفت: مهمترین دلالت این جلسه بعد از صحبت های فعالین بخش خصوصی استان در حوزه های مختلف این است که سازمان ملی استاندارد با طیف متنوعی از مسائل رو به رو است.

مخلص الائمه اظهار کرد: در سال گذشته مهمترین اولویت دولت سیزدهم مقابله جدی با کرونا بود که خوشبختانه موفقیت های بسیاری کسب شد و هم اکنون نیز شاهد برکات اقدامات دولت در حوزه مقابله با کرونا هستیم و علیرغم بیماری فصلی شاهد کمترین میزان تلفات و شیوع بیماری می باشیم.

وی ادامه داد: در سال‌جاری دولت رشد اقتصادی را جز اهداف اصلی خود قرار داده این در حالیست که استاندارد یکی از مهمترین مولفه های رشد اقتصادی است و دولت سیزدهم توجه ویژه ای به این حوزه دارد.

استاندار مرکزی یادآور شد: تحول گرایی رویکرد دولت سیزدهم در تولید است و این مسئله در حوزه استاندارد با جدیت دنبال می شود.

وی گفت: امیدواریم با نگاه تحول گرایانه رئیس سازمان ملی استاندارد بتوان از ظرفیت استاندارد برای رشد و توسعه و پیشرفت کشور که مملو از ظرفیت و فرصت است استفاده کرد تا این ظرفیت ها با شتاب مورد بهره برداری قرار گیرد و نگرانی مردم در خصوص مشکلات اقتصادی و کیفیت و سایر بخش های مرتبط برطرف شود. 

مخلص الائمه بیان کرد: فعال ترین شهرک صنعتی کشور در ساوه است و استان مرکزی به لحاظ تنوع تولیدات رتبه نخست را دارد و ابرصنعت هایی در این استان وجود دارند که در ادوار مختلف انقلاب اسلامی حضور داشته اند، بطوریکه استان در دوره دفاع مقدس رتبه اول صنایع دفاعی را داشته است.

وی خاطرنشان کرد: اداره استاندارد یکی از چند دستگاهی است در سطح کشور که کمترین حقوق و مزایا را دریافت می کند و بدون منت خدمات لازم را در این حوزه ارائه می دهند.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار