نحوه انتخاب دانش‌آموزان دختر برای جشن فرشته‌ها در محضر رهبر انقلاب / صحنه‌ زیبایی که هماهنگ نشده بود! هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴
کد خبر: 102357
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
رئیس سازمان استاندارد ایران:

استاندارد از تولید داخلی که می‌تواند در قالب شرکت هپکو بگنجد حمایت می کند

اسلام پناه گفت: به عنوان سازمان ملی استاندارد ایران حمایت های جدی و قطعی خود را از تولید کیفی و پایدار داخلی که می‌تواند در قالب شرکت هپکو بگنجد خواهیم داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی اسلام پناه رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در حاشیه بازدید از شرکت هپکو در جمع خبرنگاران گفت: شرکت هپکو یکی از شرکت های قدیمی و با فناوری سنگین پایه در کشور است.

اسلام پناه اظهار کرد: این شرکت در دولت جدید در مسیر تولید قرار گرفته و امیدواریم با حمایت هایی که از تولید داخل به صورت کیفی انجام می شود، شاهد درخشش و به اوج رسیدن هپکو به عنوان یک برند و نشان ملی باشیم.

وی افزود: در حوزه ماشین آلات معدنی اتفاقات خوب و درخوری رخ داده و ناظر بر نیاز کشور است؛ استراتژی تولید بر مبنای سفارش و نقدینگی قرار گرفته و لازم است در سطح ملی نیز به طور ویژه از شرکت حمایت شود.

 رئیس سازمان استاندارد ایران خاطرنشان ساخت: به عنوان سازمان ملی استاندارد ایران حمایت های جدی و قطعی خود را از تولید کیفی و پایدار داخلی که می‌تواند در قالب شرکت هپکو بگنجد خواهیم داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار