آیت الله دری نجف آبادی:

تولید دانش بنیان و تولید ملی با قدرت پیگیری شود

امام جمعه اراک با اشاره به ظرفیت های عظیمی که در بخش های مختلف در کشور وجود دارد گفت: لازم است برای دستیابی به رشد و پیشرفت تولید دانش بنیان و تولید ملی با قدرت پیگیری شود.
کد خبر: ۱۰۲۳۴۵ تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی در دیدار با رئیس سازمان ملی استاندارد که امروز در محل بیت امام جمعه برگزار شد گفت: در بحث کرونا استان مرکزی در ابتدا دومین استان درگیر بود اما با همت دوستان توانستیم این بیماری را مهار کنیم .

دری نجف آبادی اظهار کرد: مصلی اراک جز اولین مصلی های کشور بود که در خدمت مبارزه با کرونا قرار گرفت.

وی ادامه داد: شرایط دولت شرایط حساسی است و هرچه دولت تلاش کند کم است و ما و ملت باید به دولت کمک کنیم.

دری نجف آبادی با اشاره به ظرفیت های عظیمی که در بخش های مختلف در کشور وجود دارد گفت: لازم است برای دستیابی به رشد و پیشرفت تولید دانش بنیان و تولید ملی با قدرت پیگیری شود.

امام جمعه اراک با اشاره به شرایط حساس کنونی اظهار داشتند:در این شرایط یکی از دستگاه های مهم و حساس سازمان استاندارد است و بهترین شاخص برای حضور ما در بازار جهانی است و یکی از کمک کنندگان به رونق تولید داخلی بر اساس استانداردهای قابل قبول کشور سازمان استاندارد است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین مسائل به کارگیری نیروی انسانی قوی است.استاندارد یک امر ملی و مهم است که نباید در آن کوتاهی صورت گیردچون حق الناس است .معیشت مردم امر مهمي است از جمله کیفیت نان و گندم که بسیار مهم است .

شایان ذکر است در این دیدار استاندار مرکزی وجمعی از میدارن استانی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام