بهره‌مندی ۹۷ درصدی روستاهای فراهان از گاز طبیعی نحوه انتخاب دانش‌آموزان دختر برای جشن فرشته‌ها در محضر رهبر انقلاب / صحنه‌ زیبایی که هماهنگ نشده بود! هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸
کد خبر: 102345
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶
آیت الله دری نجف آبادی:

تولید دانش بنیان و تولید ملی با قدرت پیگیری شود

امام جمعه اراک با اشاره به ظرفیت های عظیمی که در بخش های مختلف در کشور وجود دارد گفت: لازم است برای دستیابی به رشد و پیشرفت تولید دانش بنیان و تولید ملی با قدرت پیگیری شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی در دیدار با رئیس سازمان ملی استاندارد که امروز در محل بیت امام جمعه برگزار شد گفت: در بحث کرونا استان مرکزی در ابتدا دومین استان درگیر بود اما با همت دوستان توانستیم این بیماری را مهار کنیم .

دری نجف آبادی اظهار کرد: مصلی اراک جز اولین مصلی های کشور بود که در خدمت مبارزه با کرونا قرار گرفت.

وی ادامه داد: شرایط دولت شرایط حساسی است و هرچه دولت تلاش کند کم است و ما و ملت باید به دولت کمک کنیم.

دری نجف آبادی با اشاره به ظرفیت های عظیمی که در بخش های مختلف در کشور وجود دارد گفت: لازم است برای دستیابی به رشد و پیشرفت تولید دانش بنیان و تولید ملی با قدرت پیگیری شود.

امام جمعه اراک با اشاره به شرایط حساس کنونی اظهار داشتند:در این شرایط یکی از دستگاه های مهم و حساس سازمان استاندارد است و بهترین شاخص برای حضور ما در بازار جهانی است و یکی از کمک کنندگان به رونق تولید داخلی بر اساس استانداردهای قابل قبول کشور سازمان استاندارد است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین مسائل به کارگیری نیروی انسانی قوی است.استاندارد یک امر ملی و مهم است که نباید در آن کوتاهی صورت گیردچون حق الناس است .معیشت مردم امر مهمي است از جمله کیفیت نان و گندم که بسیار مهم است .

شایان ذکر است در این دیدار استاندار مرکزی وجمعی از میدارن استانی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار