نحوه انتخاب دانش‌آموزان دختر برای جشن فرشته‌ها در محضر رهبر انقلاب / صحنه‌ زیبایی که هماهنگ نشده بود! هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۵
کد خبر: 102340
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

ادعای نخ نما شده رسانه‌های معاند درخصوص معرفی یک قهرمان دروغین در مشهد/ متهم خودکشی کرده است

پروژه قهرمان‌سازی فردی در مشهد که در روزهای اخیر توسط رسانه‌های معاند مطرح شده بازهم دروغ از آب درآمد.

به گزارش دیار آفتاب به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پروژه قهرمان‌سازی فردی در مشهد که در روزهای اخیر توسط رسانه‌های معاند مطرح شده بازهم دروغ از آب درآمد. بنا به اعلام رئیس پلیس آگاهی استان، این فرد حین دستگیری خودکشی کرده است چرا که متهم به قتل بوده است.

این متهم به همراه سه نفر دیگر ٢٤ آبان ماه امسال با شلیک گلوله مرحوم شرکاء را مقابل دفتر کارش در خیابان ثمانه مشهد به قتل رساندند.

سرهنگ جواد شفیع زاده، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی روز جمعه در خصوص پرونده قتل مرحوم شرکاء در گفت‌وگو با ایرنا افزود: متهمان به این قتل با تلاش پلیس به سرعت شناسایی شدند و حین دستگیری چهار نفر متهم به قتل که با آنان متهم اصلی نیز بود حین دستگیری با خوردن یک بسته قرص برنج اقدام به خودکشی کرد.

وی اضافه کرد: به رغم اقدامات اورژانسی و درمانی، این متهم جان خود را از دست داد.

این درحالیست که پروژه قهرمان‌سازی این متهم به قتل تحت عنوان " کشته شدن حسن ناصری، قهرمان بوکس به ضرب گلوله پلیس" در رسانه‌های معاند دنبال می‌شود و مرگ این فرد به اغتشاشات نسبت داده می‌شود.

captcha
آخرین اخبار