هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود روایت جدید از ناپدید شدن سه ورزشکار ایرانی در زلزله ترکیه
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۷
کد خبر: 102311
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
معاون فرهنگی سازمان بسیج:

ایران قوی از مسیر بسیجی بودن و الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس محقق خواهد شد

سردار مقواساز گفت : ایران قوی از مسیر بسیجی بودن و الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس محقق خواهد شد و همه باید در راستای نهادینه کردن فرهنگ بسیجی تلاش کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار علی مقواساز معاون فرهنگی هنری بسیج امروز (پنج شنبه) در آیین اختتامیه جشنواره رسالت ماندگار گفت: بسیج از عنایت های الهی و معجزه انقلاب اسلامی و ماندگارترین یادگار امام خمینی(ره) است و بسیجیان در راستای جهاد  فی سبیل الله گام برمی دارند.

مقواساز اظهار کرد: بسیج محل عبادتگاه مؤمنین و محل فعالیت مجاهدین در راه خدا است و بسیج امروز در همه صحنه ها کارآمد و توانمند است و به یک الگو تبدیل شده است.

وی ادامه داد: برنامه های امسال هفته بسیج با تنوع بسیاری برگزار شد که مهمترین برنامه امسال دیدار بسیجیان با امام خامنه ای بود که ایشان در این دیدار بیانات راهبردی   حکیمانه ای داشتند که امروز باید در تمام لایه های بسیج منتقل و محقق شود.

معاون فرهنگی بسیج افزود: بیانات مقام معظم رهبری برای بسیجیان فصل الخطاب است و کلام ایشان همواره مشگل گشا و نجات دهنده امت اسلام بوده و امروز این کلام نورانی باید به نسل جدید جامعه منتقل شود.

وی یادآور شد: کلام مقام معظم رهبری خنثی کننده توطئه های دشمنان است و مسیر رو برای مردم و پیشرفت کشور با می کند و امروز بسیجیان نباید بگذارند کلام رهبری مورد غفلت قرار گیرد و باید آحاد جامعه در راستای تحقق فرمایشات رهبری تلاش کنند.

مقواساز بیان کرد: بسیج پیوند دهنده میان امام و امت است و ارتباط مقام معظم رهبری با بسیجیان همچون ارتباط پدر با فرزندان است و لذا بسیج نقش مهمی در راستای نهادینه کردن فرمایشات رهبری دارد.

وی گفت: توکل برخدا، بسیجی ماندن و بسیجی عمل کردن، قدر بسیج را دانستن، کمک به مردم در حوزه های مختلف و رفع توطئه های دشمنان مهمترین توصیه های مقام معظم رهبری با بسیجیان بود که باید همواره مورد توجه باشد.

مقوا ساز بیان کرد: فعالیت های بسیج توام با معنویت و ارتباط با خداوند متعال و برای رضایت الهی است و بسیجیان باید انقلاب اسلامی را به صاحب اصلی خود بازگردانند.

وی یادآور شد: بسیج همواره هوشیار به نقشه های دشمنان و استکبار جهانی است و بسیج باید مردم را از شر توطئه های دشمنان در امان نگه دارد.

معاون فرهنگی بسیج اظهار کرد: هرکسی که قلبش برای انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور می تپد بسیجی است و دامنه بسیج بسیار گسترده است.

مقواساز افزود: امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و سربلندی است و مسیر تمدنی خود را به سرعت طی می‌کند و بسیجیان در این راستا نقش مهمی دارند.

وی افزود: کمک به مردم‌ در حوزه های مختلف رسالت مهم بسیجیان است و امروز در شرایطی که دشمنان انقلاب در جنگ شناختی با دنبال ادراک سازی غلط هستند بسیج باید نقش آفرینی گسترده داشته باشد.

معاون فرهنگی بسیج گفت: دشمن با دروغ ، نیرنگ، فریب و عملیات های روانی به جنگ شناختی آمده تا مردم را از آینده انقلاب نا امید کند و بسیجیان در این راستا باید پیشگام خنثی کردن توطئه های دشمنان باشند و با امیدآفرینی توطئه ها را خنثی کنند.

مقوا ساز بیان کرد: جهاد تبیین با شکل چهره به چهره از رسالت های مهم بسیجیان است و قطعا این فریضه مهم باید با ابتکار و خلاقیت انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: ایران قوی از مسیر بسیجی بودن و الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس محقق خواهد شد و همه باید در راستای نهادینه کردن فرهنگ بسیجی تلاش کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار