آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
کد خبر: 102232
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۵

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به اراک سفر می کند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب گفت: وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جمعه ی هفته ی جاری به استان سفر خواهد کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب اظهار داشت: نظر به رسیدگی به وضع بناهای تاریخی اراک به خصوص بازار تاریخی این شهر و همچنین شهرستان های خنداب و کمیجان، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جمعه ی هفته ی جاری به استان سفر خواهد کرد.

وی افزود: از شخص وزیر در مجلس سوال کرده و از ایشان بابت عدم سرکشی به استان مرکزی در دوران وزارت خود، گلایه کردم.

کریمی تاکید کرد: در پی این پیگیری و دعوت از آقای ضرغامی، در روز جمعه ۱۱ آذرماه جاری، میزبان ایشان و هیات همراه خواهیم بود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب تصریح کرد: در این سفر امیدواریم وضعیت بازار و سراهای تاریخی بازار اراک و همچنین دو شهرستان دیگر بررسی و تصمیمات خوبی اتخاذ شود.

وی همچنین یادآور شد: امیدواریم در این سفر یکروزه، ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری و نیز صنایع دستی منطقه که قابلیت ها و تنوع زیادی دارد، به خوبی معرفی گردد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار