آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۸
کد خبر: 102227
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲
‍  شهردار اراک خبر داد؛

بهره‌برداری از ۳ زمین چمن مصنوعی تا پایان سال جاری

کریمی گفت: در هفته فرهنگی اراک دو زمین چمن مصنوعی به بهره‌برداری رسید و امیدواریم تا پایان سال سه قطعه زمین چمن مصنوعی دیگر به مرحله بهره‌برداری برسد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا کریمی گفت: یکی از رسالت‌های شهرداری در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، توسعه ورزش همگانی است، به نحوی که تمام شهروندان در هر سن و با هر شرایطی می‌توانند در فضاهای در نظر گرفته شده سطح شهر به فعالیت‌های ورزشی بپردازند.

وی ادامه داد:توسعه زیرساخت‌های ورزشی در دستور کار شهرداری قرار گرفته و برنامه‌های بلندمدتی برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

شهردار اراک گفت: در هفته فرهنگی اراک دو زمین چمن مصنوعی به بهره‌برداری رسید و امیدواریم تا پایان سال سه قطعه زمین چمن مصنوعی دیگر به مرحله بهره‌برداری برسد.

وی اظهارداشت: از دیگر پروژه‌هایی که به تازگی در حوزه ورزش شهر مورد بهره‌برداری قرار گرفته، پیست دوچرخه‌سواری تریال، بوستان تخصصی شطرنج واقع در کوی صنعتی و زورخانه شهرداری اراک است.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار