آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۶
کد خبر: 102193
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور

سردار کریمی گفت: دفاع مقدس یک دستاورد جمعی و مردمی و نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است و اردوهای راهیان نور فناوری بهره برداری از گنجینه دفاع مقدس است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست قرارگاه راهیان نور اظهار داشت: دفاع مقدس یک دستاورد جمعی و مردمی و نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است و اردوهای راهیان نور فناوری بهره برداری از گنجینه دفاع مقدس است و اقیانوسی از معارف دفاع مقدس در اردوهای راهیان نور وجود دارد.

وی تاکید کرد: بهره برداری از گنجینه دفاع مقدس آینده انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور را تضمین می کند و جامعه را از شر توطئه های فرهنگی نجات خواهد داد.

سردار کریمی با اشاره به اینکه ابتکار برگزاری اردوهای راهیان نور در سال ۱۳۷۸ توسط لشکر ۱۷ امام علی بن ابیطالب(ع) زده شد، گفت: در سال ۱۳۷۹ به یک الگو در سطح کشور تبدیل شد و با هدایت ها و حمایت های مقام معظم رهبری امروز اردوهای راهیان نور یکی از مهمترین و اثرگذارترین برنامه ها است.

وی افزود: کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در همه بخش های حوزه ایثار و شهادت الگوهای کاملی ارائه کرده و تجربیات ارزشمندی در کنگره وجود دارد که با بهره گیری از آنها می‌توان در بسیاری از فعالیت ها موفق عمل کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: نیاز است موضوع برگزاری اردوهای راهیان نور در شورای اداری استان مطرح شود و همه دستگاه ها با وظیفه خود در قبال باشکوه برگزار شدن این برنامه آشنا شوند و تقسیم کار در این راستا صورت پذیرد.

وی اضافه کرد: نیازمند انسجام و هم افزایی استانی برای برگزاری اردوهای راهیان نور هستیم و فضای رسانه ای استان باید اهتمام بیشتر و جدی تری به اردوهای راهیان نور داشته باشند.

سردار کریمی بیان کرد: برگزاری جلسات قرارگاه راهیان نور به شکل ماهیانه در استان یک ضرورت مهم است و تشکیل کارگروه های تخصصی ذیل قرارگاه برای مشارکت همه جانبه یک ضرورت دیگر است.

وی افزود: اعزام مدیران و اساتید دانشگاه به اردوهای راهیان نور می تواند در تربیت راویان راهیان نور بسیار موثر باشد و قطعا نهادینه کردن اردوهای راهیان نور سرمایه بزرگی برای استان ایجاد می کند و جامعه را از آسیب های اجتماعی دور خواهد کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: مشارکت مدارس، حوزه های علمیه، دانشگاه ها، دستگاه های فرهنگی یک ضرورت مهم است که باید مورد توجه قرارگاه تخصصی راهیان نور استان باشد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار