هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود روایت جدید از ناپدید شدن سه ورزشکار ایرانی در زلزله ترکیه
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵
کد خبر: 102192
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی:

راهیان نور بستری مهم برای تحقق جهاد تبیین است/راهیان نور همچون رزمایش بزرگ فرهنگی و تربیتی عمل می‌کند

سرهنگ کریمی گفت:طی سال های اخیر شاهد استقبال بسیار خوب اقشار مختلف مردم از اردوهای راهیان نور هستیم و راهیان نور همچون رزمایش بزرگ فرهنگی و تربیتی عمل می‌کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در نشست قرارگاه راهیان نور استان اظهار داشت: به برکت کنگره شهدای استان مرکزی زیرساخت‌های خوبی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان ایجاد شده که در حوزه های مختلف باب فعالیت های بسیاری را در استان ایجاد کرده و باید از این ظرفیت عظیم استفاده کرد.

وی افزود: طی سال های اخیر شاهد استقبال بسیار خوب اقشار مختلف مردم از اردوهای راهیان نور هستیم و راهیان نور همچون رزمایش بزرگ فرهنگی و تربیتی عمل می‌کند.

سرهنگ کریمی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جامعه را از تاریکی ها دور می کند، گفت: اردوهای راهیان نور موثرترین روش برای انتقال سیره شهدا و به معنای واقعی انسان ساز است.

وی تاکید کرد: راهیان نور بستری مهم برای تحقق جهاد تبیین است و در شرایطی که امروز دشمنان در جنگ شناختی با دنبال زیرسوال بردن ارزش های اسلامی و انقلابی هستند توجه به اردوهای راهیان نور راهکاری مهم‌ برای خنثی شدن توطئه های دشمنان است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی افزود: اردوهای راهیان نور سرمایه های اجتماعی جامعه را تقویت خواهد کرد و نورانیت حاکم در سرزمین شهدا جوانان و نوجوانان را سعادتمند خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ده ها هزار نفر از استان مرکزی در اردوهای راهیان نور شرکت کردند، گفت: با توجه به نگاه انقلابی دولت سیزدهم و هم افزایی ایجاد شده نیاز است توجه ویژه ای به اردوهای راهیان نور شود و باید همانگونه که استان مرکزی در برگزاری کنگره با الگویی تبدیل شد در سال‌جاری در حوزه راهیان نور به الگو تبدیل شود.

سرهنگ کریمی خاطر نشان کرد: خوشبختانه اردوهای راهیان نور به الگوی مسافرت ایمن تبدیل شده و تلاش دستگاه های نظامی، امنیتی و انتظامی برای برگزاری باشکوه بسیار قابل تقدیر است و لازمه برگزاری با کیفیت اردوهای راهیان نور مشارکت همه جانبه است که باید در سطح استان رقم بخورد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار