هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود روایت جدید از ناپدید شدن سه ورزشکار ایرانی در زلزله ترکیه
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
کد خبر: 102191
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
استاندار مرکزی:

راهیان نور یک جریان عظیم فرهنگی و تربیتی است/ ضرورت حاکم‌شدن نگاه انقلابی و جهادی دولت سیزدهم در برگزاری اردوهای راهیان نور

مخلص‌الائمه گفت: در استان مرکزی تجربیات بسیار ارزشمندی داریم که باید در راستای باشکوه تر برگزار شدن اردوهای راهیان نور مورد استفاده قرار گیرد و نگاه انقلابی و جهادی حاکم در دولت سیزدهم باید در برگزاری اردوهای راهیان نور مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در نشست قرارگاه راهیان نور استان اظهار داشت: جریان عظیم راهیان نور در کشور همواره یک حرکت بسیار بابرکت و منشا خیرات فراوان بوده و یکی از ارزشمندترین کارها و اقدامات در همه رده ها و اقشار است.

وی با بیان اینکه راهیان نور یک جریان عظیم فرهنگی و تربیتی است، گفت: اهمیت به اردوهای راهیان نور از طرفی اعتقادات جوانان نسبت به معارف انقلابی مستحکم می کند و از طرف دیگر اقتدار کشور را تضمین خواهد کرد و برای آینده کشور تولید قدرت می کند.

دکتر مخلص الائمه افزود: همانگونه که دفاع مقدس پتانسیل تحول آفرینی در همه بخش ها را دارد قطعا برگزاری اردوهای راهیان نور می تواند منشا تحول در نسل نوجوان و جوان کشور باشد و باید از این ظرفیت پر خیر و برکت به خوبی بهره برداری کرد.

وی ادامه داد: در استان مرکزی تجربیات بسیار ارزشمندی داریم که باید در راستای باشکوه تر برگزار شدن اردوهای راهیان نور مورد استفاده قرار گیرد و نگاه انقلابی و جهادی حاکم در دولت سیزدهم باید در برگزاری اردوهای راهیان نور مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مرکزی تاکید کرد: همه توانمندی ها و ظرفیت های شهرستانی باید در اجرای باشکوه راهیان نور پای کار بیاید و جدیت لازم و با قدرت ورود کردن به مسئله راهیان نور یک ضرورت است و همه دستگاه ها باید به این مسئله اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه نیازمند مشارکت دستگاه های فرهنگی، محتوایی، کارشناسان و نخبگان برای کیفیت محتوای راهیان نور هستیم، گفت: اثرگذاری راهیان نور لازمه آن استمرار محتوایی اردوها در طول سال است.

دکتر مخلص الائمه خاطر نشان کرد: مشارکت صنایع در برگزاری اردوهای راهیان نور مورد توجه قرار گیرد و نیاز است پلیس راهور در برقراری ایمنی و امنیت اردوهای راهیان نور جدیت و حساسیت ویژه داشته باشد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار