هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود روایت جدید از ناپدید شدن سه ورزشکار ایرانی در زلزله ترکیه
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
کد خبر: 102187
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
فرمانده سپاه روح الله:

دولت سیزدهم به دنبال رفع مشکلات است

کریمی گفت: دولت سیزدهم با تفکر انقلابی آمده که مشکلات کشور را برطرف کند و نیاز است همه برای این مهم همراه و همگام با دولت باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی استان مرکزی گفت: ۶۷ درصد مردم ایران در زمان طاغوت در روستاها و ۳۳ درصد در شهرها زندگی می کردند و گل سرسبد شهرهای کشور در این زمان تهران بود که نیمی از مردم شهر در حلبی آباد زندگی می کرند.

کریمی اظهار کرد: ۲۰ هزار روستا در زمان رژیم طاغوت در کشور وجود داشت که تنها یک هزار و ۵۰۰ روستا برخوردار بودند که روستاهای برخوردار نیز روستاهایی بودند که محل تفریح دربار شاه بودند.

وی ادامه داد: ۷۵ درصد مردم کشور و ۹۰ درصد زنان در زمان طاغوت بی سواد مطلق بوده و روستاهای کشور از آب آشامیدنی، برق و شبکه بهداشت در این زمان بی نصیب بودند.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: در حوزه صنعت در زمان طاغوت تنها صنعت نفت وجود داشت که آن را می فروختند و خرج درباریان می شد.

کریمی بیان کرد: امام خمینی (ره) فرمودند ۲۰ سال باید توسط دولت جمهوری اسلامی ایران زحمت کشیده شود تا خرابی های دوران پهلوی جبران شود.

وی افزود: ۸ سال جنگ تحمیلی از جمله عوامل عقب افتادگی ها و محرومیت ها در کشور است و دوران دفاع مقدس مشکلات را ۲ برابر کرد و عقب افتادگی در زمینه کارهای عمرانی در کشور را به همراه داشت.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: پس از جنگ دولت سازندگی در کشور روی کار آمد و با وجود توصیه های رهبر معظم انقلاب وزرایی انتخاب شدند که حوزه اقتصادی نیز فعالیت داشتند و این مهم از دیگر عوامل عقب افتادگی کشور بوده است .

کریمی گفت: اکنون دولت انقلاب روی کار آمده و باید همه حمایت کنند تا دولت موفق شود و کارهای زمین مانده جبران شود.

وی بیان کرد: بیش از سه هزار واحد راکت توسط دولت فعال سازی شدند و قرارداد شانگهای که پنج سال پیش باید اجرایی می شد اکنون بسته شده‌ است.

فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد:  دولت سیزدهم با تفکر انقلابی آمده که مشکلات کشور را برطرف کند و نیاز است همه برای این مهم همراه و همگام با دولت باشند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار