هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد:

پیش‌بینی وزش باد در استان/دمای هوا در مناطق سردسیر استان به زیر صفر می‌رود/ ورود سامانه بارشی جدیدی از روز چهارشنبه

هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: دمای هوا به‌ویژه دمای شبانه طی 24 ساعت آینده روند کاهشی خواهد داشت طوری که دمای حداقل هوا در مناطق سردسیر استان به زیر صفر درجه بازخواهد گشت و این شرایط دمایی تا روز سه‌شنبه تداوم خواهد یافت.
کد خبر: ۱۰۲۱۸۶ تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸

به گزارش دیار آفتاب؛ هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: طی ساعات آتی امروز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

دمای هوا به‌ویژه دمای شبانه طی 24 ساعت آینده روند کاهشی خواهد داشت طوری که دمای حداقل هوا در مناطق سردسیر استان به زیر صفر درجه بازخواهد گشت و این شرایط دمایی تا روز سه‌شنبه تداوم خواهد یافت.

به دلیل افزایش سکون نسبی جو و پایداری هوا پتانسیل انباشت آلاینده‌های جوی از فردا تا صبح چهارشنبه افزایش خواهد یافت که می‌تواند در برخی از ساعات به‌ویژه در روز سه‌شنبه موجب کاهش کیفیت هوا در اراک و سایر مناطق صنعتی استان شود.

بررسی آخرین خروجی مدل‌های پیش‌بینی هوا حاکی از ورود سامانه بارشی جدیدی از روز چهارشنبه به کشور هست که در صورت عدم‌تغییر در الگوی نقشه‌ها طی ساعاتی از چهارشنبه‌شب تا صبح پنجشنبه موجب بارش باران در برخی مناطق استان خواهد شد.

انتهای پیام/