فرمانده سپاه اراک:

فرهنگ بسیجی توأم با ولایتمداری و بصیرت است

مهجوری اظهار کرد: فرهنگ بسیجی توأم با ولایتمداری و بصیرت است و بسیج عمل‌گرا است و آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا را همواره سرلوحه خود قرار می‌دهد و در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری جهادی وار تلاش می کند.
کد خبر: ۱۰۲۱۴۶ تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد محجوری فرمانده سپاه اراک در اجتماع عظیم نمایش اقتدار بسیجیان در اراک  گفت: بسیج برای جوانان شورآفرین برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است و بسیجی یعنی علی (ع) که تمام وجودش را وقف اسلام کرد.

مهجوری اظهار کرد: فرهنگ بسیجی توام با ولایتمداری و بصیرت است و بسیج عمل گرا است و آرمان های امام خمینی(ره) و شهدا را همواره سرلوحه خود قرار می دهد و در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری جهادی وار تلاش می کند.

وی ادامه داد: بسیج همواره در صحنه‌ها حضور کارآمد و مؤثر دارد و همواره تهدیدات را به فرصت‌ها تبدیل می‌کند و در بحران‌ها می‌درخشد.

فرمانده سپاه اراک بیان کرد: با توجه به حوادث این روزها که عده‌ای فریب‌خورده در برخی نقاط حضور پیداکرده‌اند. لازم به ذکر است که انقلاب شهوت هرگز بر انقلاب شهادت پیروز نمی‌شود، برخی از این افراد، بسیجیان را تهدید به شهادت می‌کند غافل از اینکه بسیجیان و پاسداران در کوه‌ها و بیابان‌ها دنبال شهادت هستند.

مهجوری بیان کرد: دشمن باید بداند اگر این دفعه دست از پا خطا کند کاخ سفیدش را تبدیل به کاخ سیاه خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان و مزدوران داخلی بدانند اگر از سرهایمان کوه ها بسازند، هرگز فرزندانمان در تاریخ نخواهند، خواند که ملت ایران و بسیجیان، خون شهدا را پایمال کرده و سید علی خامنه ای را تنها گذاشته اند.

انتهای پیام/