نحوه انتخاب دانش‌آموزان دختر برای جشن فرشته‌ها در محضر رهبر انقلاب / صحنه‌ زیبایی که هماهنگ نشده بود! هفتمین روز دهه فجر؛ حضور استاندار مرکزی در ساوه پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش رونمایی شد/ قابلیت اجرای عملیات غافلگیرانه هوایی دور از انتظار دشمنان مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است تحولاتی که در دوران انقلاب در کشور شکل‌گرفته بی‌نظیر است بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا اعتکاف در مسجد انقلاب ساوه سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر آغاز مرحله جدید هوشمندسازی یارانه آرد اجرای سراسری طرح پزشک خانواده از اردیبهشت‌ 1402/ معاونت طب سنتی احیا می‌شود
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴
کد خبر: 102134
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳
استاندار مرکزی:

حمایت همه جانبه مردم و تلاش و انسجام ملی پوشان عامل پیروزی بود

مخلص الائمه گفت: حمایت همه جانبه مردم، تلاش ملی پوشان و انسجام و وحدتی که بین بازیکنان تیم ملی حاصل شد جزو عوامل موثر در پیروزی مقابل تیم ملی ولز بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی ضمن تبریک پیروزی ارزشمند تیم ملی ایران در مقابل تیم ملی ولز گفت: برخی به دنبال شکست تیم ملی ایران بودند، کسانی که فقط ظاهر ایرانی داشتند و در واقع چنین نبود اما حمایت همه جانبه مردم این موفقیت را رقم زد.

وی تاکید کرد: تلاش ملی پوشان و انسجام و وحدتی که بین بازیکنان تیم ملی حاصل شد جزو عوامل موثر در این پیروزی بود.

استاندار مرکزی افزود: ورزش به ویژه ورزش های ملی و ورزش بسیار مهیج و بینظری مثل فوتبال از مؤلفه های مقوم وحدت و انسجام ملی و اجتماعی هستند و بسیار متوانند در وحدت و همدلی مردم به ویژه جوانان و نوجوانان نقش افرین باشند.

مخلص الائمه خاطرنشان کرد: امیدواریم وحدت و همدلی ای که به واسطه این مسابقات در جامعه ایجاد شد و انشا الله در بازی های بعدی با نتایج خوب تیم ملی تقویت خواهد شد را در همه ی عرضه های اجتماعی به ظهور برسانیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار