رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹
کد خبر: 102129
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸

طارمی در جمع آقایان گل جام جهانی قطر

تا پایان دور اول مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی قطر هر بازیکنی که دو گل به ثمر رسانده، آقای گل جام جهانی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ دور اول از مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به پایان رسید و از فردا هفته دوم دور گروهی شروع می‌شود و باید دید که تیم‌ها در بازی دوم که بازی بسیار مهمی است چه عملکردی خواهند داشت.

هفته دوم دور گروهی معمولا بدین شکل است که تکلیف بسیاری از تیم‌های صعود کننده و بسیاری از تیم‌های حذف شده مشخص می‌شود و تعداد کمی از تیم‌ها می‌مانند که در هفته سوم تعیین تکلیف می‌شوند.

اما تا اینجای بازی‌ها که هفته اول دور گروهی به اتمام رسیده است، کدام بازیکنان بیشترین تعداد گل را به ثمر رسانده اند؟

انر والنسیا، بازیکن تیم ملی اکوادور در بازی مقابل قطر دو گل به ثمر رسانده است. اولیویه ژیرو به استرالیا دو گل زده است. فران تورس مقابل کاستاریکا دبل کرد. مهدی طارمی در شکست ۶ بر ۲ تیم ملی ایران مقابل تیم ملی انگلیس، هر دو گل ایران را زد. بوکایو ساکا توانست دو گل به ایران بزند. ریچارلیسون هم دو گل به تیم ملی صربستان زد.

به طور کلی تا اینجای رقابت‌ها هر بازیکنی که دو گل به ثمر رسانده است، آقای گل جام جهانی بوده است و باید دید که در بازی‌های پیش‌رو کدام بازیکنان تعداد گل‌های خود را افزایش خواهند داد.

باشگاه خبرنگاران جوان

captcha
آخرین اخبار