فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸
کد خبر: 102127
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
امام جمعه خنداب:

بسیجیان با ایثار و از خود گذشتگی باعث پیروزی انقلاب اسلامی شدند

امام جمعه خنداب گفت: بسیجیان در دوران دفاع مقدس با ایثار و از خود گذشتگی باعث پیروزی انقلاب شدند و در دوران سازندگی نیز همواره آماده خدمت بودند.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام احل در سال 1358 است.

وی در ادامه بیان کرد: بسیج درخت پاکی است که ریشه در اعتقادات و باورهای الهی دارد و ثمره آن حرکت خدا محوری و خدمت به مردم است.

صفاهانی افزود: مبانی بسیج خدامحوری، ولایت مداری، آرمان خواهی، دشمن شناسی و بصیرت است .

امام جمعه خنداب گفت: بسیجیان در دوران دفاع مقدس با ایثار و از خود گذشتگی باعث پیروزی انقلاب شدند و در دوران سازندگی نیز همواره آماده خدمت بودند و در سیل ، زلزله ، کرونا و آشوب های اخیر .. نقش موثر بسیج را مشاده کردیم.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند: "دشمنان مخالف جمهوری اسلامی نیستند بلکه با ایران قوی مخالف هستند". دشمنی دشمنان با اصل استقلال  و اقتدار و پیشرفت کشور است آنها می خواهند کشورمان وابسته به بیگانگان باشد.

امام جمعه خنداب گفت: مردم دشمنان را می شناسند و می دانند آمریکا، اسرائیل و وهابیت دشمنان اصلی آنها هستند انقلاب اسلامی با پشتیبانی مردم با اقتدار به روند پیشرفت خود ادامه می دهد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند آشوب گری و اغتشاش وحدت ما را بیشتر می کند و خللی به روند پیشرفت نظام اسلامی وارد نمی کند و مردم ما آگاه تر بصیرتر در صحن های انقلاب حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار