اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۰
کد خبر: 102105
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛

ورود سامانه بارشی از بامداد جمعه به استان مرکزی/بارش های قابل ملاحظه ای در استان نخواهیم داشت

هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی ها حاکی از ورود یک سامانه بارشی از بامداد فردا جمعه به نواحی غربی کشور می باشد که تا روز یکشنبه بخش هایی از کشور را تحت تاثیر قرار خواهد. عمده فعالیت این سامانه در استان های واقع در نوار غرب و برخی نواحی شمال غرب کشور و همچنین دامنه های البرز خواهد بود. هر چند فعالیت این سامانه در استان مرکزی قابل ملاحظه نخواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی ها حاکی از ورود یک سامانه بارشی از بامداد فردا جمعه به نواحی غربی کشور می باشد که تا روز یکشنبه بخش هایی از کشور را تحت تاثیر قرار خواهد. عمده فعالیت این سامانه در استان های واقع در نوار غرب و برخی نواحی شمال غرب کشور و همچنین دامنه های البرز خواهد بود. هر چند فعالیت این سامانه در استان مرکزی قابل ملاحظه نخواهد بود اما در ساعاتی از عصر جمعه تا صبح شنبه موجب بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و وزش باد در برخی نواحی بویژه نوار غرب استان خواهد شد.

در ساعاتی از روز شنبه به دلیل تغییرات فشار ناشی از عبور سامانه سرعت وزش باد در برخی نواحی استان نسبتا شدید خواهد بود.

 دمای شبانه هوا تا صبح شنبه روند افزایشی خواهد داشت اما پس از آن تا روز دوشنبه دمای هوا روند کاهشی خواهد یافت.

تا صبح فردا جمعه تداوم سکون نسبی جو و پایداری هوا موجب تداوم پتانسیل انباشت آلاینده های جوی در اراک و سایر مناطق صنعتی استان خواهد شد که می تواند در برخی از ساعات منجر به کاهش کیفیت هوا در این مناطق شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار