اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۲
کد خبر: 102096
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

بسیج نمایانگر تمام فضیلت های انقلابی است/فراگیر کردن تفکر بسیج در همه بخش ها پاسخ به توطئه های دشمنان در جنگ ترکیبی است/ ساخت ۲۸ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی در روستای آهنگران

سردار کریمی گفت: بسیج نمایشگاه ظرفیت های عظیم ملت عاشورایی ایران و نمایانگر تمام فضیلت های انقلابی است و بسیج با الگوی عاشورا توانسته جوانان و نوجوانان زیادی را برای خدمت به مردم و دفاع از ارزش های اسلامی به خط کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بازدید از گروه های جهادی مستقر در روستای آهنگران اظهار داشت: بسیج نمایشگاه ظرفیت های عظیم ملت عاشورایی ایران و نمایانگر تمام فضیلت های انقلابی است و بسیج با الگوی عاشورا توانسته جوانان و نوجوانان زیادی را برای خدمت به مردم و دفاع از ارزش های اسلامی به خط کند.

وی افزود: گروه های جهادی با فرهنگ و روحیه بسیجی پیشگام در امر محرومیت زدایی هستند و امروز جوانان و نوجوانان زیادی در قالب گروه های جهادی نقش آفرینی می کنند و از رویش های انقلاب محسوب می شوند و به فضل الهی آینده انقلاب اسلامی با همین جوانان درخشان و امیدوار کننده است.

سردار کریمی با بیان اینکه فضای فعالیت بسیج میدان‌های جهاد و خدمت به مردم است،گفت: بسیج در میدان های مختلف ، مامی توانیم را محقق کرده و منطق بسیج در گام دوم انقلاب قوی شدن در همه ابعاد است.

وی تأکید کرد: ایران اسلامی با فرهنگ بسیجی و جهادی همیشه پیروز میدان های نبرد است و قطعا رمز موفقیت ملت در گام دوم انقلاب بسیجی عمل کردن و جهادی رفتار کردن است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه فراگیر کردن تفکر بسیج در همه بخش ها پاسخ به توطئه های دشمنان در جنگ ترکیبی است،گفت: گروه های جهادی با ترویج فرهنگ بسیجی آینده درخشان ملت ایران را نوید می دهند.

وی با اشاره به اینکه الگوی رفتاری جهادگران مدل دفاع مقدسی است و امروز دفاع مقدس نوین خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنها است،افزود: نقش آفرینی جهادگران دریایی از فرصت ها برای خدمت به مردم ایجاد کرده است.

سردار کریمی ادامه داد: به برکت طنین انداز شدن روحیه بسیجی و تفکر انقلابی در میان جوانان و نوجوانان و در راستای خدمت به مردم و محرومین بیش از ۱ هزار و ۳۰۰ گروه جهادی به شکل تخصصی در سطح استان مرکزی فعالیت می کنند و فعالیت های بسیاری از اقشار مختلف بسیج همچون کارگران، دانشجویان و دانش آموزان که از جوانان با انگیزه هستند بسیار قابل تقدیر است. 

وی اضافه کرد: یکی از عرصه های مهم‌ فعالیت جهادگران ساخت مسکن محرومین است که با توجه به سیل آهنگران گروه های جهادی از ابتدای سیل در این روستا حاضر شدند و خدمات تخصصی ارائه کردند و گروه های جهادی شرکت های صنعتی با ساخت و نصب اسکلت های ساختمان ها در این روستا بسیار خوش درخشیدند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: در حوزه ساخت مسکن در روستای آهنگران ۲۸ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی ساخته می شود و برخی از آنها با پیشرفت های قابل توجه هستند و البته جهادگران بسیجی در عرصه های مختلفی در روستای آهنگران نقش آفرینی می کنند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار