اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۱
کد خبر: 102079
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی مطرح کرد؛

توزیع ۳۱۵ سری جهیزیه بین نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی/۳۸ میلیارد توسط حامیان به‌حساب ایتام واریزشد

مؤمنی بیان کرد: باهمت خیران و بانوان نیکوکار ۳۱۵ سری جهیزیه به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) به نوعروسان تحت حمایت اهدا می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مؤمنی، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی امروز در اولین جلسه تشکل‌های بانوان نیکوکار استان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا و تبریک هفته بسیج گفت: نقش بانوان در خانواده و جامعه بسیار بی‌بدیل است، بانوان ستون خانواده هستند و در پرورش و تربیت کودکان بسیار موفق و تأثیرگذار هستند.

مؤمنی با اشاره به اینکه ۶۰ درصد جامعه تحت حمایت کمیته امداد بانوان هستند اظهار کرد: از این تعداد ۵۰ درصد در روستاها و ۵۰ درصد در شهرها ساکن هستند.

وی ادامه داد: امروز سرمایه اجتماعی بسیار ارزشمندتر از دارایی است و این سرمایه اجتماعی بانوان نیکوکار که منشأ خیر و برکات در جامعه است محصول اعتماد مردمی است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی افزود: تاکنون ۳۸ میلیارد کمک نقدی و غیر نقدی توسط حامیان به‌حساب ایتام کمیته امداد واریزشده است. که این همراهی و کمک شایسته تقدیر است.

مؤمنی بیان کرد: باهمت خیران و بانوان نیکوکار ۳۱۵ سری جهیزیه به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) به نوعروسان تحت حمایت اهدا می‌شود.

وی گفت: اساس فعالیت کمیته امداد فرهنگی است و توانمندسازی و رسیدن به خودباوری و حفظ کرامت انسانی از محورهای اصلی فعالیت‌های این نهاد مردمی است.

عدالت بهرامی،قائم‌مقام کمیته امداد استان مرکزی گفت: زنان در صدر اسلام در امور خیررسانی و کمک به هم نوعان بسیار مؤثر بودند و در تاریخ معاصر نیز همسران و مادران شهدا و زنان فداکار همواره پای نظام و انقلاب هستند.

شاپور جلالی ،معاون محترم توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: تشکل بانوان به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت بانوان نیکوکار بر اساس مبانی حقوقی و قانونی تبیین شده است.

جلالی خاطرنشان کرد: این تشکل در سطح شهرستان‌های بزرگ و روستاهای بالای ۳۰۰نفر تشکیل خواهد شد.

شایسته ذکر است،در این جلسه بانوان نیکوکار نقطه نظرات خود را مطرح نموده و سپس اعضای  اصلی تشکل بانوان در این جلسه به‌منظور ساماندهی بانوان نیکوکار تشکیل شد.

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار