اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۱
کد خبر: 102065
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۲

رفتار بیرانوند مضحک و خنده‌دار بود

نشریات انگلیسی، دیدار تیم انگلیس برابر تیم ملی ایران در جام جهانی را آسان توصیف کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ در همان دقایق ابتدایی دیدار دو تیم ایران و انگلیس بود که علیرضا بیرانوند بعد از برخورد شدید با مجید حسینی از ناحیه دچار مصدومیت شدیدی شد و جریان مسابقه برای نزدیک به ۱۰ دقیقه متوقف شد. علیرغم اصرار دروازه بان تیم ملی ایران به ماندن در زمین، در نهایت این برخورد شدید منجر به تعویض بیرانوند شد. جرمین جناس که به عنوان کارشناس در شبکه بی بی سی اسپورت حضور داشت، این رفتار دروازه بان و کادر پزشکی تیم ملی ایران را عجیب توصیف کرده است.

جرمین جناس گفت: "یکی از بازیکنان ایران وارد ماجرا شده و خواست بیرانوند همچنان در زمین بماند. این دروازه بان درخواست زمان بیشتری برای مداوا کرد و البته مشخص بود که در وضعیت خوبی قرار ندارد. متوجه نشدم چرا این اتفاق رخ داد و من واقعا نمی‌دانم چه شد.

به نظر می‌رسد که انگار بیرانوند مجبور به ماندن در زمین بوده و این مضحک و خنده دار است. صحبت و تصمیم گیری در این خصوص مسئولیت کادر پزشکی تیم است. ما در یک تورنمنت بزرگ در سال ۲۰۲۲ قرار داریم. دائماً در مورد ضربه مغزی در فوتبال و اثرات طولانی مدت زوال عقل صحبت می‌کنیم و همچنان این اتفاق رخ می‌دهد. اتفاق عجیب بود، دروازه بان ایران نباید در زمین می‌ماند و فکر می‌کنم این بیشتر شبیه یک شوخی بود. "

باشگاه خبرنگاران

captcha
آخرین اخبار