اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۳
کد خبر: 102045
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶

هشدار | حضور فعال اعضای تروریست های p.k.k, کومله و دمکرات در هدایت شرارت های مهاباد، بوکان، سنندج، جوانرود و پیرانشهر/ ترور با پاره کردن گلو و شلیک مستقیم گلوله

رسانه های ضد ایرانی و کانالهای تروریستی صراحتا به حضور فعال گروهک های کومله، دمکرات و‌ پ ک ک در شرارت های برخی شهرهای استان کردستان و آذربایجان غربی اعتراف و با انتشار تصاویر آن ابراز شادمانی کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ رسانه های ضد ایرانی و کانالهای تروریستی صراحتا به حضور فعال گروهک های کومله، دمکرات و‌ پ ک ک در شرارت های برخی شهرهای استان کردستان و آذربایجان غربی اعتراف و با انتشار تصاویر آن ابراز شادمانی کردند.

یک کانال نزدیک به پژاک در معرفی یکی از تروریستهای کشته شده در کامیاران او را هم رزم تروریستهای کشته شده در ترکیه در سال ۲۰۱۶ معرفی می کند.

برخی دیگر از تروریستهای نقاب دار با در دست گرفتن تصویر «قاسملو» و شعار دادن اسم این تروریست تاریخی، نشان دادند که از اعزای رسمی گروهک تروریستی دموکرات هستند.

تصاویر دیگر نشان می دهد این تروریستهای نقاب دار برای طراحی صحنه تشییع جنازه، آن هم در نیمه شب، به راحتی گلوی یک شهروند را بریده و در حال تشییع آن با صورتهای بسته هستند.

بر اساس مشاهدات عینی این گروه های مسلح به عنوان پیشقراول تولید شرارت در شبهای اخیر بوده و شناسایی و دستگیر شده یا خواهند شد.

در صورت تحرک میدانی دوباره این گروهک هت، افراد عادی فریب خورده نباید به هیچ وجه در اجتماعات این عناصر جانی شرکت کنند به دلیل اینکه برای کشته سازی به احدی حتی هم گروه های خود رحم نمی کنند نیروهای امنیتی برای برخورد قاطع وارد عمل شده و بدون مماشات با تروریستها برخورد خواهد شد.       

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار