جانی‌هایی با درآمد 100 میلیونی و مدرک پزشکی رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد گام مؤثر دولت در راستای حمایت از هپکو/ واردات تراک های 70 تن مشروط به خرید داخلی شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
کد خبر: 102005
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
تقلای رسانه های معاند برای هیچ!

هوشیاری کسبه و مردم اراک کمپین اعتصاب سراسری را با شکست مواجه کرد+فیلم

امروز شنبه 28 آبان ماه فعالیت کسبه بازار تاریخی اراک به عنوان مهمترین مرکز تجاری استان مرکزی طبق روال عادی و با استقبال مردم در جریان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ جریان تروریستی آشوب پس از ناکامی خود در ادامه‌دار کردن ناامنی‌ها و اغتشاشات در کشور، کسب و کار مردم ایران را مورد هدف قرار داده و پروژه اعتصاب سراسری را کلید زد طی در چند روز اخیر شاهد بودیم جریانات معاند ضدایرانی با فراخوان‌های گسترده و حتی با تهدید و خشونت به اعتصاب و تعطیلی کسب و کارها در روزهای پایانی هفته گذشته اقدام می کردند.

 به‌رغم تلاش‌های گسترده جریان آشوب و بر خلاف انتظاری که داشتند، مردم ایران در روزهای گذشته و همزمان با فراخوان های معاندین و تهدیدات برخی عمله های میدانی آنها به رسم همیشه با آشوب‌طلبان همراهی نکردند.

صبح امروز نیز در ابتدای هفته کسبه و بازاری‌ها طبق روزهای عادی فعالیت خود را آغاز کردند و گزارش میدانی خبرنگار دیارآفتاب از بازار تاریخی اراک به عنوان مهمترین مرکز تجاری استان مرکزی با بیش از 1500 واحد صنفی نشان می دهد فعالیت کسبه و خرید مردم طبق روال عادی در جریان است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار