اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۸
کد خبر: 101967
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
فرمانده انتظامی فراهان:

راز قتل جوان 31ساله فاش شد / دستگیری 5 نفر عاملان قتل در فراهان

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری ۵ نفر از عاملان قتل جوان ۳۱ ساله فراهانی پس از ۱۰ماه از وقوع قتل در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ سرهنگ سعید حسنی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری 5 نفر عاملان قتل جوان 31ساله فراهانی پس از 10 ماه از وقوع قتل در تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهی این شهرستان خبر داد. 

وی  در گفتگو با فراهان خبر، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی 110 در هشتم اسفند ماه سال گذشته مبنی بر مفقودی جوانی 31ساله در شهرستان "فراهان"، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

حسنی با اشاره به اینکه برابر اعلام خانواده مقتول مبنی بر اینکه فرزندشان از خانه خارج و هیچ اطلاعی از سرنوشت وی ندارند افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فراهان مشخص شد این جوان توسط افرادی ناشناس پس از ربوده شدن به محلی نامعلوم انتقال داده شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان اظهارکرد: در ادامه پیگیری های پلیس برای یافتن جوان مفقود شده سرانجام پس از گذشت 12 روز از ناپدید شدن وی جسد این جوان در بیابانهای اطراف شهرستان فراهان کشف شد.

وی ادامه داد:‌ در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی در چند ماهه اخیر، سرنخ هايي از  حضور 5 نفر در اين جنايت به دست آمد و این افراد توسط پلیس تحت نظر قرار گرفتند.

حسنی تصريح كرد: سرانجام پس از تعقیب و مراقبت طی 10 ماه گذشته با هماهنگي مرجع قضائي دیروز 3 نفر از آنها در شهرستان فراهان دستگير و در بازرسي از منزلشان، تعدادي از وسايل  قتاله به همراه یک عدد سلاح شکاری از متهم اصلی كشف شد.

فرماندهي انتظامي شهرستان فراهان با اشاره به پيگيري تخصصي پليس در دستگيري ديگر همدستان اين افرد گفت: با توجه به اعترافات افراد دستگير شده، 2 متهم دیگربا هماهنگي مرجع قضائي در شهرستان همجوار كه در اين قتل و انتقال جسد به بیابان های اطراف شهر فرمهین همكاري داشتند، شناسايي و در عملياتي جداگانه دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي این شهرستان منتقل شدند.

وی افزود: متهمان پس از مواجهه با مدارک و شواهد بدست آمده توسط پلیس به ضرب و شتم مقتول بر سر اختلافات مالی اعتراف و اذعان کردند : عامل اصلی این جنایت با انتقال مقتول به بیابانهای اطراف شهرستان فراهان وی را در آنجا به قتل رسانده است.

حسنی با اشاره به اینکه عامل اصلی قتل که جوانی 34 ساله می باشد هنگام مواجهه با ادله و مستندات موجود در پلیس اگاهی چاره ای به جز بازگو کردن حقیقت نداشت و به قتل این جوان بوسیله سلاح شکاری و چاقو اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: قاتل و همدستانش جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و با صدور قرار تامین روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار