اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۳
کد خبر: 101948
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

آغاز چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مرکزی+عکس

چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج صبح امروز همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان مرکزی به صورت همزمان با سراسر کشور با حضور چهار تیم از شهرستان های محلات، دلیجان، فراهان وساوه از امروز تا ۲۷ آبان ماه در استان مرکزی برگزار می‌شود.

این رویداد ۴۸ ساعته تخصصی در سه بخش پویانمایی و انیمیشن، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در قالب گروه‌های ۳ تا ۵ نفره، برای شرکت در هرکدام از این سه بخش، حضور دارند.

امسال در کنار رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال، اولین رویداد مردم‌پایه نیز برگزار می‌شود و عموم مردم می‌توانند در سه بخش کلیپ و ویدئوهای موبایلی، پوستر و آثار گرافیکی و عکس و عکس‌نوشت آثار خود را ارسال کردند که روز جمعه برگزیدگان این بخش هم مشخص می‌شوند.

شناسایی استعدادها و ارتقای توانمندی‌های فنی و خلاقانه حوزه تولیدات دیجیتال مردم استان مرکزی از اهداف مورد نظر برگزاری این رویداد است.

برگزیدگان این رویداد علاوه بر معرفی در مرحله استانی و دریافت جایزه نقدی، مجوز حضور در مرحله نهایی رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران برگزار خواهد شد را دریافت می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

گفتمان سازی با محوریت ارزش های اسلامی و انقلابی در فضای مجازی مهمترین رویکرد بسیج است

سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین افتتاحیه مرحله استانی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی اظهار کرد: مرحله استانی چهارمین رویداد تخصصی تولید محتوا دیجیتال بسیج استان مرکزی به صورت همزمان با سراسر کشور از امروز با حضور تیم های شهرستانی تا ۲۷ آبان ماه در اراک آغاز شد.

وی افزود: این رویداد ۴۸ ساعته تخصصی در سه بخش پویانمایی و انیمیشن، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در قالب گروه‌های ۳ تا ۵ نفره، برای شرکت در هرکدام از این سه بخش، حضور دارند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه یکی از ضرورت های مهم امروز فضای مجازی تولید محتوای فاخر و اثر گذار است، گفت:با توجه به اهمیت محتوای دیجیتال ، بسیج با برنامه در این راستا ورود پیدا کرده و تولید محتوای کیفی و جریان ساز از سوی فعالین انقلابی در قالب جشنواره ها و رویدادهای تخصصی در دستور کار بسیجیان قرار گرفته است.

وی افزود: رویداد سالانه تولید محتوای بسیج با هدف شناسایی و کشف استعدادهای جوان بسیجی، جذب ایده‌های برتر ، سازماندهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی و ارتقای توانمندی بسیجیان برگزار می شود و گفتمان سازی با محوریت ارزش های اسلامی و انقلابی در فضای مجازی مهمترین رویکرد باید باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: با توجه به جنگ شناختی دشمنان که یکی از ابعاد آن انحراف کشاندن ذهن جوانان و مردم است، امیدآفرینی یکی از الزامات مهم امروز است و بسیجیان باید فضای مجازی را به نفع ارزش های انقلاب اسلامی مدیریت کنند و همانگونه که بسیج از دل تهدیدات فرصت های بزرگ خلق کرده امروز باید در فضای مجازی منشأ تحول آفرینی و اقدامات بزرگ باشد.

وی خاطر نشان کرد: استان مرکزی در برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال طی سال های اخیر خوش درخشیده و توانسته رتبه های خوبی کسب کند که سال گذشته دو تیم از استان به مرحله کشوری راه پیدا کرد که سال گذشته تیم استان به عنوان جوان ترین تیم برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت و به فضل الهی امسال نیز رتبه های برتر کسب خواهیم کرد.

captcha
آخرین اخبار