بازرس ویژه ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

قد رت بازدارندگی کشور مرهون مقاومت در دفاع مقدس است

بازرس ویژه ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت بازدارندگی کشور ما دربرابر دشمنان مرهون مقاومت ما در دوران دفاع مقدس است چراکه تجارب هشت سال دفاع مقدس موجب تقویت قدرت بازدارندگی ایران شد.
کد خبر: ۱۰۱۱۸ تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر، سردار علی حمیدنیا بازرس ویژه ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ساوه بااشاره به حضور مردم در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل گفت: رزمندگان اسلام با لبیک به فرمان امام زمان خویش عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند و در مقابله با دشمن تا بُن دندان مسلح با روحیه خوباوری و اتکاء به ایمان ایستادند.

وی اقتدار امروز کشور را مرهون رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و افزود: قدرت بازدارندگی و اقتدار ایران اسلامی در سایه تجربه‌های ناب مقاومت در هشت سال جنگ تحمیلی به دست آمده و بیگانگان و بدخواهان نظام جرأت دست درازی به این آب و خاک را ندارند.

بازرس ویژه ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: بنی صدر و بعضی مسئولان بی بصیرت از همان ابتدای امر نسبت به تحرکات صورت گرفته از سوی دشمن در مرزهای کشور بی تفاوت بودند؛ در حالی جنگ به ملت ایران تحمیل شد که ایران بدون هیچ آمادگی نظامی به سر می‌برد ولی عراق با 12 لشکر مجهز و تمرین دیده به مرزهای کشور تجاوز کرد.

حمیدنیا با اشاره به امنیت ایران در منطقه آشوب زده و ناامن بیان کرد: این قدرت بازدارندگی که به برکت جانفشانی رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ نابرابر بدست آمده موجب برقراری امنیت پایدار در میهن اسلامی شده است.

وی ادامه داد: تجارب هشت سال دفاع مقدس موجب تقویت قدرت بازدارندگی ایران شد و در سایه این دستاورد روزبه‌روز بر اقتدار این کشور افزوده می‌شود.

بازرس ویژه ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: رزمندگان با توکل به خدا و توسل به اهل بیت(ع) و با رهبری امام راحل دفاعی مقدس از آرمان‌های انقلاب انجام دادند و اجازه ندادند ذره‌ای از خاک این کشور به دست متجاوزان بیفتد.

وی ایمان به خدا و اتحاد را  به عنوان رمز پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس برشمرد.

ولایت‌مداری و روحیه جهادی مایه اقتدار نظام اسلامی

سرهنگ پاسدار مجید احمدجعفری فرمانده سپاه ناحیه ساوه در این مراسم گفت: روحیه جهادی و تفکر انقلابی ملت ایران به مدد وحدت و برخورداری از نعمت ولایت فقیه موجب اقتدار کشتی پرتلاطم این نظام شده است.

وی افزود: نیروهای مسلح توانستند با تکیه بر ارزش های اسلامی و انقلابی توطئه های دشمن را با شکست مواجه کنند.

احمدجعفری بیان کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان آن دوران است.

وی افزود: حضور فداکارانه و شجاعانه رزمندگان در دوران جنگ به دنیا ثابت کرد که ملت ایران در تبعیت از اوامر ولی فقیه همواره حافظ کشور و اسلام است.

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ساوه

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ساوه

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ساوه

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ساوه

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ساوه

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ساوه

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ساوه


انتهای پیام/م