بازدید معاون سیاسی استاندار مرکزی از تمرینات تیم فوتبال خوشه طلایی ثنا ساوه 10 محور فتنه‌جویی رادیو BBC فارسی در 82 سال خیانت به مردم ایران کاریکاتور/ نوروزتان فرخنده باد... مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۱
کد خبر: 100855
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس:

آمریکا و اسرائیل هر روز دسیسه ای جدید علیه نظام راه می اندازند

بیاتی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل هر روز دسیسه ای جدید علیه نظام ما راه می اندازند، گفت: در سایه امنیت موفقیت و پیشرفت این نظام شکل گرفته است دشمن امنیت کشور ما را نشانه گرفته است، ملت ما هم باید در برابر این دسیسه ها آگاه باشند و توطئه دشمن را در نطفه خفه کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بیاتی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص حوادث اخیر، گفت: همان طور که اعلام شد همه جوانب در پرونده مهسا امینی در حال بررسی است، موضوع از سوی وزیر کشور در دستور پیگیری جدی قرار دارد، سابقه بیماری تأیید شد اما اثر ضرب و شتم وجود نداشته است.

بیاتی اظهارکرد: نیروی انتظامی در حوادث اخیر حافظ امنیت مردم و دردمند آن ها است و همواره زیبایی ها و رشادت های نیروی انتظامی در حمایت از مردم را مشاهده کردیم.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: هدف دشمن از این اغتشاشات بی ثبات سازی نظام است و گروهک‌های معاند و فرقه‌های دست پرورده‌ استعمار که در گذشته از این کشور بیرون رانده شده اند به دنبال فرصتی برای ورود به کشور هستند.

وی با بیان اینکه مردم هوشمندی لازم را داشته باشند، گفت: مهسا امینی به عنوان بهانه‌ای برای شروع اغتشاشات مورد سواستفاده دشمن قرار گرفت اما صف مردم از اغتشاش گران جدا است.

بیاتی با بیان اینکه دشمن هر آنچه در توان دارد وارد میدان کرده است، افزود: مردم مشکلات معیشتی دارند و مطالبات اقتصادی مردم به حق است اما حفظ اقتدار نیروی انتظامی، مطالبه جدی مردم است.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان افزود: این تقاضای مردم است که نهادی مثل نیروی انتظامی در مقابل اغتشاشگران بایستد و از جان و مال مردم حفاظت کند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل هر روز دسیسه ای جدید علیه نظام ما راه می اندازند، گفت: در سایه امنیت موفقیت و پیشرفت این نظام شکل گرفته است دشمن امنیت کشور ما را نشانه گرفته است، ملت ما هم باید در برابر این دسیسه ها آگاه باشند و توطئه دشمن را در نطفه خفه کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار